Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jaka odzież w pracy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak u góry, szef nakazał nam się zorientować jaką odzież chcemy a on sam po prostu pośle zamówienie. Z chłopakami wybraliśmy Kruko ale nie wiem jak szef na to spojrzy, jest to jednak już lepszej jakości marka.. co sądzicie?
Noszę w pracy garnitury Smile
To akurat zależy od Waszej specyfiki pracy jedni potrzebują takiej odzieży, inni jeszcze buty ochronne lublin potrzebują. Wszystko zależy od BHP i wymagań w pracy. Rożnice są znaczne.
Spełniająca warunki BHP
Ja tam do pracy chodzę ubrany jak chce. W garniturze bym nie wytrzymał. Kto to w ogole wymyslil? Garnitur do pracy... bez przesady, to nie uroczystosc...
Ja polecam odzież robocza lublin ze sklepu supon.pl. Porządne ciuchy w rozsądnej cenie. No i są to ubrania na parę sezonów a nie na jeden.
Zależy jakiej pracy, nie wszędzie wymagany jest specjalny dress code
U mnie nie ma na przykład żadnych wymagań dotyczących odzieży. Cenię sobie to, gdyż nie lubię, jak mi ktoś coś narzuca.
Wygląd w pracy wiadomo się liczy, ale to nie wszystko. Warto być przygotowanym na różne sytuacje, dlatego poczytajcie sobie ten poradnik http://www.flashbook.pl/jak-radzic-sobie...sku-pracy/ z niego dowiecie się jak radzić sobie w nieprzyjemnym środowisku w pracy.
Wiele zależy od tego gdzie pracujemy. Jeśli możemy sobie pozwolić na trochę mniej oficjalny strój, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://www.jeansdom.pl/pl_pl/spodnie-jea...vis-c.html . Są tam bowiem dostępne między innymi jeansy damskie levi's.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie