Forum AE Katowice

Pełna wersja: Zabiegi na włosy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chodzicie na jakieś profesjonalne zabiegi do fryzjera? Jeśli tak to jak często i jak długo efekty się utrzymują? Warto?
Ja staram się czasem odwiedzać takie salony, bo mają kosmetyki, których nie dostanę w pierwszym lepszym sklepie. Bardzo lubię to kerastase resistance fibre architecte serum treatment http://www.kerastase.com.pl/pl-pl/pieleg...architecte Żaden inny kosmetyk nie daje moim włosom tak dobrych efektów.
Ja pielęgnuje włosy w domu. Są w na tyle dobrej kondycji, żen ie widzę potrzeby chodzenia na takie zabiegi.
Ja tak samo. Do fryzjera chodzę tylko na strzyżenie.
Myślę, że bardzo ważne w kwestii zabiegów na włosy zastosować profesjonalne kosmetyki i akcesoria, które pomogą w ich odbudowie. Tego typu produkty warto kupić w salonie fryzjerskim, ponieważ są gwarancją wysokiej jakości i skuteczności.
u mnie na włosy super sprawdziła się biotyna i krzem od Noble Health. Jestem bardzo mile zaskoczona działaniem. U mnie efekty już po miesiącu są zadawalające, oczywiście kuracji nie przerywam i już zakupiłam kolejne opakowanieSmile
Na moje zniszczone wlosy zastosowalam kuracje Olaplex, zrobilam to sama w domu i wydaje mi sie ze efekt jest zadowalajacy, wlosy sa wygladzone, mile w dotyku i wydaja sie zdrowsze.
a drogo Cię wyszła ta kuracja?
Olaplex nr 1 dodajemy do farby, 2 nakladamy po farbowaniu jako maske, a 3 stosujemy 1-2 razy w tygodniu jako maske, caly ten zestaw w tym dwie saszetki nr 3 kupilam na allegro, koszt to 50 zl, u fryzjera za to samo zaplacilabym min. 250-300 zl.
Jedyny zabieg jaki przeprowadzam na swoich włosach to przedłużanie włosów za pomocą specjalnych taśm tape-in z włosów naturalnych. Zawsze mi się marzyły piękne, długie włosy i w końcu je mam Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie