Forum AE Katowice

Pełna wersja: W co gracie w wolnym czasie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W jakie gry gracie w wolnym czasie? - na komputerze, tablecie lub smartfonie.
Na komputerze gram kilka godzin tygodniowo, przeważnie w strzelanki, albo w jakieś RPG - z tych pierwszych polecam Metro:Last Light, a z drugich Pillars of Eternity. Na smartfonie gram rzadko, przeważnie w strategie, jak Castle Clash, albo w wyścigówki, jak Real Racing 3 - na http://www.mamkomputer.info/gry-na-telefon/ jest trochę recenzji różnych gier na smartfony, gdyby ktoś szukał jakiejś ciekawej gry.
Ostatnio bez przerwy Wiedźmin Dziki Gon. Gra stulecia, myślę, że najlepsza jaką było dane mi widzieć.
Ja nie potrafię jakoś się wciągnąć w te gry z rozbudowanym światem, równie rozbudowaną fabułą i rozgrywką na kilkadziesiąt godzin. Szybko zaczynam mieć dosyć.
O tak Smile Nowy Wiedźmin jest bardzo dobry, tak samo nowy dodatek https://www.morele.net/wiadomosc/wiedzmi...iler/2802/ świetnie zakończenie trylogii.
ja tam lubie pograc w karty ze znajomymi ;p
A jak się bawicie z dziećmi? Jak spędzacie czas? Bo ja właśnie szukam informacji na ten temat na http://www.cafe-mama.pl/jak-spedzac-czas-z-dzieckiem/ . W weekend jadę do chrześniaka, więc muszę się z nim pobawić Smile
Nie lubię grać na laptopie czy na komputerze. Osobiście wolę zakupić sobie voucher z motoprezent.pl i w ten sposób spędzić wolny czas. To adrenalina, wyjście do ludzi a nie tylko gry gry i gry.
ja czasem pogram na tablecie ale krótko i rzadko.
Ja mam ostatnio troche więcej wolnego czasu i zastanawiałem sie nad tym w jaki sposób mógłbym go wykorzystać. Koleżanka zachęca mnie do udziału w warsztatach fotograficznych które sama miała okazje ukończyć kilka miesięcey temu. Nie powiem sam program wygląda naprawdę ciekawie: http://www.taida.pl/ myślicie ze warto poświęcic swoj wolny czas na rozwoj dodatkowych umiejętności? A może powinnienem skupić się na szkoleniach zawodowych?
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie