Forum AE Katowice

Pełna wersja: księgowość ... w banku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ponieważ od 1 lipca weszły w życie przepisy odnośnie kontroli skarbowej (Jednolity Plik Kontrolny) dlatego dobrze jest założyć konto bankowe tam gdzie mają usługę księgowości. Banki najlepiej połączą naszą księgowość z rozliczeniami finansowymi, które i tak musimy w dużej mierze robić za pomocą konta firmowego. Taka jest po prostu "dobra zmiana".
Do tych wymagań przygotowało się już kilka banków, miedzy innymi taką usługę świadczy mBank. Dodatkowo oprócz księgowości i sprawozdawczości podatkowej, oferują oni pełny pakiet ubezpieczeń https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpi...wszystkie/ . Mnie najbardziej zainteresowało ubezpieczenie transakcji handlowych zawieranych w internecie. Często zdarza się że zamawiamy coś w sklepie internetowym bo jest tanie. Potem okazuje się ze dostajemy wadliwy towar lub wręcz jakieś śmieci.
W banku to nie ma co się martwić o księgowość.
Też i się tak wydaje.

patty1 napisał(a):
W banku to nie ma co się martwić o księgowość.


ileś razy czytałem jakieś komentarze w necie, że komuś się pieniądze nie zgadzały, saldo, jakiejś transakcji, było za mało, za dużo. Systemy informatyczne banków mają czasem różne awarie. Wiem, że w Nest Banku tam się coś zdarzyło i w Intelligo też, że ludzie po sieci pisali i na FB, szczególnie o Nest Banku.

Dziwne bo w sumie Nest Bank ma dobre opnie:
http://aorel.weebly.com/blog/nowy-nest-bank-rokowania

Przekierowanie