Forum AE Katowice

Pełna wersja: Rejs
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej? czy ktoś tu żegluje?? może zbiera się jakaś załoga na rejs?
Nie ukrywam ze bardzo chętnie wybrałabym się na podobny rejs po morzu śródziemnym, chciałabym zwiedzić włoską Sycylię jak i Maltę która została wpisana na listę światowego dziedzictwa unesco. Przyznam, że wybrzeża Afryki z ich interesująca kulturą i przyroda również brzmią kusząco, jak myślicie, czy jakieś biuro turystyczne organizuje tego typu rejsy i jakie mogłyby być koszta tego przedsięwzięcia? Licząc już ze średnimi wydatkami w podróży no i dodatkowym ubezpieczeniem, bez którego chyba nie odważyłabym się przekroczyć granic europy. Przeglądałam nawet oferty poszczególnych biur ubezpieczeniowych i w oczy najbardziej wpadła mi ta https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pro...w-podrozy/ goethera która uwzględnia nie tylko leczenie za granica oraz pokrycie następst nieszcześliwych wypadków ale równiez pakiet assistance i ubezpieczenie bagażu czy sprzętu turystycznego. Co prawda nie wiem, jaki wariant ubezpieczeniowy najbardziej sprawdzi się na takim rejsie, w którym bądź co bądź będe przekraczała granice wielu krajów ale chyba konsultanci w tego typu ubezpieczalniach sa na tyle wyszkoleni ze będa wiedzieli co powinni mi polecić, prawda?
Ja w przyszły roku planuje wybrać się żeglować na Mazury
Wybierając się na taki rejs warto pomyśleć o dobrym ubezpieczeniu. Wiele takich widziałam, ale opcja Bezpieczny Powrót http://www.bezpiecznypowrot.pl , wydaje mi się opcją rewelacyjną . Polisa idealna na wakacje zagranicą. Ubezpieczenie to kosztuje 252zł na rok i działa w wielu krajach i na różne okoliczności. Warto poczytać u nich na stronie o tym. Dla tych co mało i przede wszystkim dużo podróżują jest to raritas.
Bezpieczny Powrót, hmmm.... Gdzieś już słyszałem tą nazwę, tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie Sad
Taki rejs to niesamowita przygoda, więc jeśli ktoś ma ochotę/możliwości to zdecydowanie polecam! Szczególnie świetne są właśnie rejsy po otwartym morzu, nie mówiąc już o międzykontynentalnych. Taki rejs może trwać nawet ponad 2 tygodnie, w czasie których można odwiedzić masę portów, świetnie bawić się na statku, podziwiać widoki i po prostu dobrze się bawić. Na stronie https://www.alerejsy.pl/ można znaleźć oferty rejsów i możliwość kupna biletów, jakby ktoś był zainteresowany Smile
Mnie woda raczej przeraża i na żaden rejs bym się nie udała.
Samodzielne rejsy jachtami to super sprawa. My często zbieramy ekipę i decydujemy się na taką przygodę. Wtedy warto już mieć kilka osób znających się na sprawie no i przede wszystkim mających uprawnienia, chyba że zdecydujecie się na pomoc skippera. Firma https://www.globtourist.com także zajmuje się czarterami na Chorwacje. Zainteresujcie się ich ofertą.
Ja żegluję i szukam osoby z patentem. Masz taki?
Chętnie poznam Wasze opinie na temat czarteru jachtów https://www.blekitnypiotrus.pl/czartery/...azury.html Co sądzicie? Zastanawiam się nad wyjazdem ze znajomymi. Czy warto proponować im to czy mozę lepiej jakąś inną opcje?
Stron: 1 2
Przekierowanie