Forum AE Katowice

Pełna wersja: Sposów na szybki obiad
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Często jest tak, że po powrocie do domu po całym dniu zajęć nie mamy siły i ochoty spędzać kolejnych godzin na staniu w kuchni i gotowaniu skomplikowanych obiadów, ale są przecież takie przepisy i dania, które można zrobić dosyć szybko i przy tym zjeść coś dobrego Smile

Jakie dania zrobić szybko, a przy tym żeby były smaczne?
Jakie są Wasze sposoby na szybki obiad ???
Zupka chińska ! Big Grin

A tak na serio to jesli nie mam pomysłu na to co przygotować to zwykle szukam jakiegoś dobrego przepisu w sieci. Można znaleźć naprawdę fajną bazę przeróżnych przepisów. Świetny jest ten przepis na gyros z kurczakiem:
https://www.przepisy.pl/przepis/gyros-z-kurczakiem

Robię już od dłuższego czasu. Danie jest sycące, smaczne oraz tanie. Podaje się je w tortilli tak wiec naprawdę można sie najeść.
Ja wtedy robię makaron z jakimś pesto. Chyba nie ma szybszego sposobu na obiad.
Ja też szukam pomysłów w w sieci - zwykle nie jestem tak bardzo pomysłowa ;-)
Również szukam pomysłów na szybie obiady w sieci.Wiele pomysłów jest dla mnie inspiracją do tego, aby je urozmaicać i dodać coś od siebie. Natomiast jak przygotowują tradycyjne dania takie jak pierogi ruskie nie urozmaicam przepisu tylko ściśle trzymam się receptury.
Uwielbiam pierogi ruskie! Niestety to nie jest wcale taki szybki obiad.
No nie -to się długo robi i szybko zjada;-)
Ja często gotuję na parze i zawsze mam szybki obiad Smile
A ja dzisiaj upichciłam sobie szaszłyki z kurczaka na grillu według tego przepisu: https://www.przepisy.pl/przepis/szaszlyk...-na-grilla. Zrobiło się ciepło, więc postanowiłam odpalić grilla w ogrodzie, trzeba korzystać z ostatnich dni lata. A kurczaczek przepyszny, wystarczyło poprzekładać warzywkami, doprawić i danie - palce lizać! Smile
polecam dania z mrożonek typu makaron ze szpinakiem ;p pycha a wystarczy wrzucic na patlenie
Stron: 1 2 3
Przekierowanie