Forum AE Katowice

Pełna wersja: Obsługa prawna firm
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeśli szukacie obsługi prawnej dla swojej firmy warto pomyśleć o http://www.volenti.pl/ - zajmują się kompleksowo od zakładania i rejestracji nowych spółek po windykację należności.
Warto korzystać z usług lokalnych prawników.
dobry prawnik to podstawa i musi byc zetelny Smile
Moim zdaniem najlepiej zerknąć sobie tutaj http://grzybkowskiguzek.pl . Jest tam ciekawa oferta kancelarii prawnej, która zajmuje się właśnie obsługą firm. Warto wspomnieć, że prawnicy, którzy oferują swoje usługi w tej kancelarii zajmują się różnymi dziedzinami prawa.
Czy od razu potrzebna jest Ci obsługa innej firmy ? Może po prostu samemu doczytaj kilka ważnych kwestii związanych z zatrudnieniami pracowników oraz prowadzeniem firmy. Np. na tej stronie http://www.portalkadrowy.pl/kalkulatory-725 masz mnóstwo ciekawych kalkulatorów które na pewno Ci się przydadzą!
Warto mieć własnego prawnika w firmie, nieraz porady bywają bezcenne i wiele ułatwiają. Warto też zadbać o motywację pracowników w firmie http://sodexomotywacja.pl/ Tak zmotywowani pracownicy są bardziej efektywni.
Na śląsku powinniście skorzystać z obsługi http://www.kancelaria-szip.pl/pl/zespoly...alnej.html , jeżeli chodzi o prawo własności intelektualnej czy marketingu, e-commerce to oni znają się na rzeczy genialnie. Działają na rzecz podmiotów działających w tzw. branży kreatywnej, jak i na rynku usług IT, dla których prawo własności intelektualnej stanowi istotny element prowadzenia biznesu.
Od siebie mogę jeszcze polecić Kancelarię adwokacką Pana Pawła z Mikołowa:
http://www.adwokat-figiel.pl/
Jakby ktoś potrzebował to zostawiam również adres biura.
firmą z Katowic polecam kancelarię Robert Solga i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa https://aleo.com/pl/firma/robert-solga-i...kancelaria Kilku moich znajomych korzystało z ich usług gdy mieli problemy z zawiłościami polskiego prawa i zawsze udawało się znaleźć dobre rozwiązanie.
Pracownicy mają bardzo dużą wiedzę i doskonale orientują się w nowych przepisach.
Nie jest to prosta decyzja. Na pewno nie należy kierować się tylko najniższą ceną ale warto poszukać opinii na temat firmy. Najlepiej wybrać taką firmę która zna specyfikę branży w której funkcjonujemy. Mając do wyboru kilka firm zdecydujmy się na taką, która obsługuje już przedsiębiorstwa o podobnym profilu.
Lepiej wybrać dużą firmę zatrudniającą ludzi o różnym zakresie wiedzy niż jednoosobową firmę. Wraz z rozwojem naszej firmy będziemy potrzebowali coraz większego zakresu pomocy.
Ostatnią dość istotną sprawą jest umowa. Warto dokładnie zapoznać się z nią przed jej podpisaniem. Musimy wiedzieć za jakie usługi będziemy płacić i czego możemy wymagać od pracowników kancelarii.
Jak dla mnie całkiem słusznym wyborem, szczególnie w najbliższych okolicach Katowic, jest wrocławskie biuro KORF. Świadczą oni dla firm przeróżne usługi, od tych związanych z podatkami i księgowością, aż po te związane z prawem. Sam korzystałem z ich usług i do tej pory się nie zawiodłem. Radzę się z nimi skontaktować Wink Więcej informacji zainteresowani znajdą na http://korf.pl/.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie