Forum AE Katowice

Pełna wersja: Seks telefon - warto korzystać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć Wam. Poszukuję jakichś seks telefonów. Czy mieliście może kiedyś w tym jakieś doświadczenia? Ja się zastanawiam czy np. te sex telefony są warte uwagi... Co myślicie o tym pomyśle?
Ja myślę, że zdecydowanie nie warto się tym zajmować i to odradzam
Pytanie po co z tego korzystać? Nie lepiej zadzwonić do jakiejś... koleżanki? Smile Tak bedzie lepiej...
Impreza, alkohol, panie do towarzystwa i niewyżyci kumple to mieszanka wybuchowa. Przekonałem się o tym, jak wystawili mnie jakiejś prostytutce, a teraz zastanawiam się, czy mnie czymś nie zaraziła. Nie mam żadnych objawów, ale niepokój nie daje mi spać. Zastanawiam się więc nad wykonaniem badań wenerycznych na zdrowegeny.pl. Czy ktoś korzystał i mógłby odpowiedzieć na kilka pytań?
po co Ci to?? bez sensu głupie gadanie...
Hehe juz lepiej film online oglądać niz tracic kase na telefon
Hahaha zgadza się. Jak chcesz przeżyć naprawdę świetną przygodę i doznać prawdziwych uniesień to zerknij tutaj http://adultarea.pl . Możesz tutaj znaleźć naprawdę świetne dziewczyny i spotkań się z nimi w realu, żeby zasmakować prawdziwej rozkoszy. Czyż nie jest to o wiele lepsze rozwiązanie?
Przecież to dla przegrywów.
lepiej zalogować się na GBC tam zabulisz nie wiadomo z co a na goldbikiniclub.com wierz za co Smile
Jak dla mnie sex-telefon to coś normalnego, ostatnio słyszałam o czymś takim http://night-academy.pl Lubię porozmawiać sobie z kobietami, często czuję się samotna, a przecież wszystko co ludzkie nie jest nam obce.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie