Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jakie rośliny do ogrodu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie kwiaty i inne rośliny możecie polecić do ogrodu?
W każdym ogródku powinny się znaleźć jakieś kwiaty cebulowe, jak np. tulipany, narcyzy, czy irysy, a z kwiatów drobnocebulowych krokusy i szafirki. Z innych roślin w ogrodzie powinno się także znaleźć miejsce na jakieś warzywa, oraz drzewa i krzewy owocowe - polecam taką roślinkę http://florexpol.eu/drzewa-i-krzewy-owoc...owski.html (ma bardzo smaczne i soczyste owoce).

iwonaa92 napisał(a):
Jakie kwiaty i inne rośliny możecie polecić do ogrodu?


Jak nie wiesz jakie rośliny ogrodowe to może kup książkę dla początkujących ogrodników? Tutaj jest taka http://sprzedajemy.pl/500-roslin-ogrodow...nr34981942 . Są tam podane rośliny, warunki uprawy, wymagania itp. Warto mieć coś takiego u siebie.

A może warto zastanowić się nad zabezpieczeniem samej zieleni? Tutaj http://kochamczytac.pl/zastosowanie-prak...-trawniku/ czytałam o kratkach drogowych i trawnikowych - wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie także do ogrodu.
Zależy jakie lubisz. Trudno jest polecać komuś coś jak nie zna się jego gustu. Szczególnie, że w sklepach jest tyle gatunków roślin więc naprawdę trzeba wybrać samemu. Polecanie czegokolwiek jest w tym wypadku bez sensu
A macie juz moze wybrane ogrodzenie? Jezeli nie to polecam zobaczyc stronke http://framet.pl/ u nich dostaniecie najnizsze ceny na wykonanie porzadnego ogrodzenia do domu
Szczerze mówiąc, to ja się na tym kompletnie nie znam. Dlatego też w ogóle nie jestem w stanie pomóc w tym temacie...
Najlepiej chyba coś takiego co wam się podoba, filozofii tutaj dużej nie ma więc może po prostu coś ładnego.
Radzę poszukać jakieś fajnej wyszukiwarki która automatycznie przeszuka wszystko według paru czynników, lokalizacji, ceny czy jakości - a do tego dojdą jeszcze opinie. Chyba lepiej tak niż męczyć się samemu albo zaprzęgać w to innych.
Jakieś łatwe w utrzymaniu Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie