Forum AE Katowice

Pełna wersja: Samochód dla studenta - jaki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaki waszym zdaniem samochód najbardziej nadaje się dla studenta?
Mały i tani w eksploatacji, to na pewno, też jestem ciekaw waszych typów Smile
Może jakiś Opel Corsa?
Moim zdaniem samochód dla studenta powinien być przede wszystkim oszczędny w eksploatacji, oraz w miarę tani. Myślę, że Opel Corsa i Skoda Fabia powinny się nadać. Mało którego studenta stać na nowy samochód, także pozostaje jedynie wybór jakiegoś używanego - przed zakupem poproście sprzedawcę o numer VIN samochodu i zajrzyjcie na http://www.autobaza.pl i sprawdźcie historię auta, aby po zakupie nie okazało się, że jest kradzione, powypadkowe, itp.
Ja myślę, że każdy się nadaje, byle był tani. A takie są samochody z rynku wtórnego. Mi się spodobał używany golf z ogłoszenia internetowego i chyba sobie go kupię. Tylko, żeby nie okazało się, że ma jakieś poważne usterki, bo to dodatkowe koszta...
Studentowi wiele nie trzeba Smile Jakiś małe zwrotne i co najważniejsze mało palące auto. Może ford fiesta? Fajna samochód, polecam. W dodatku części ford warszawa są łatwo dostępne.
Myślę, że tak jak mówisz, fiesta może być dobrym wyborem. Student nie musi wybrzydzać, musi mieć tylko coś oszczędnego. Możesz również poradzić się na portalu https://imoto.zone/ . Znajdziesz tam wielu ekspertów od motoryzacji. Również są tam oferty sprzedażowe, więc może i trafisz na własnie to auto.
Na pewno musi to być tani samochód. Chociaż najtańsze w eksploatacji są samochody hybrydowe. Można zaoszczędzić nimi na benzynie. To kupno takiego samochodu nie jest wcale tanie. O wadach i zaletach samochodów hybrydowych przeczytałem na https://moc-hybrydy.pl/ . Jako student taki samochód chciałbym, ale stać mnie tylko na golfa 3
Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć pieniędzy na takie auto. Nikt nie powiedział że musi być ono ekonomiczne, bo może jesteś akurat studentem przy kasie Big Grin bez podania kwoty ciężko coś polecić bo może to być właściwie wszystko.
Zdecydowanie SPRAWNY Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie