Forum AE Katowice

Pełna wersja: Czy umiecie gotować
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
no właśnie - z czym najczęściej jadasz?
z czym lubisz?

ostatnio zostałam fanką wszelkich makaronowych dań, więc z chęcią poczytam o waszych propozycjach na takie jedzenie : )
Szczerze powiedziawszy to nie jestem wielkim fanem makaronu. Jest smaczny, ale dość tuczący tak wiec nie robię go często. Jeśli już to w formie:
carbonary
spaghetti
czy też makaronu ze szpinakiem

Jesli szukasz jakiejś dobrej odmiany na obiad proponuję ugotować barszcz ukraiński:
https://www.przepisy.pl/przepis/barszcz-ukrainski-2

Smaczne, niskokaloryczne i sycące.
Prawda jest taka, że aby zjeść dobrą i pożywną zupę, to wcale nie trzeba umieć gotować.Świetnie się bowiem sprawdzają zupy Profi. Są dostępne w wielu smakach i są proste w przygotowaniu.
makaron jest tuczący? Wydaje mi się właśnie, że jest w wielu dietach "fit". Ja lubię makaron, ale nie jem za często. od czasu do czasu robię sobie spaghetti. Może dla tego lubię, bo mi się nie przejada Big Grin
Jakoś sobie radzę, ale nie oszukuję że częściej jem na mieście/rodziców Big Grin
brak czasu na gotowanie, chyba za dużo imprezuję Big Grin
Również nie mam czasu na gotowanie. Ja jednak nie chodzę na imprezy, ale mam mnóstwo innych zajęć. Wolę kupować gotowe obiady.
To podziel się proszę gdzie kupujesz te obiady i gdzie można smacznie zjeść?
Ja potrafię gotować, ale tylko wodę... Smile
Owszem - przypalam wszystko oprócz wody.... Sad
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie