Forum AE Katowice

Pełna wersja: soczewki kontaktowe jak wybrać odpowiednie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
potrzebuje wybrać soczewki kontaktowe, jak wybrać odpowiednie?
____________________
Wirtualne biuro Point Office
Wiesz co, żeby wybrać odpowiednie soczewki - trzeba przeprowadzić ciężkie i skomplikowane badania. Moim zdaniem - zdecydowanie najlepsze są te od Acuvue. Ostatnio wypowiadali się na ten temat blogerzy: https://www.acuvue.pl/define/opinie-blogerow - sam jestem blogerem więc dla mnie wiele to znaczy. A co do samych badań - ważna jest wada wzroku, budowa oka i wiele innych elementów, na które nie zwracamy uwagi w życiu codziennym.
Acuvue są fajne jednak mnie lepiej chyba służą okulary. A ten rodzaj define to pięknie podkreśla oko.
Też dużo bardziej odpowiadają mi okulary - nie jestem w stanie przyzwyczaić się do soczewek i częstego ich zmieniania. Na pewno przed wybraniem, czy to soczewek, czy okularów, warto jest udać się na badanie do specjalisty. Jeśli zależałoby Ci na eleganckich okularach, to tutaj masz spory wybór damskich modeli http://soczewki24.pl/23-okulary-korekcyjne-damskie. Ceny też są jak najbardziej w porządku. Wink
Ja Wam powiem, że ani soczewki ani korekcyjne okulary. Teraz medycyna poszła do przodu i są metody korekcji laserowej wzroku. Wejdź na klinikę Optegra, zobacz co proponują może się zdecydujesz? Moim zdaniem takie zabiegi są rewelacyjną sprawą i mogą znacznie podnieść komfort życia.
Każdy ma inne oko więc obowiązkowo trzeba by po prostu udać się do okulisty żeby Ci z tym pomógł Smile.
Najlepiej takie soczewki dobrałaby optometrysta, a Optegra może i fajna ale 1 oko 3 tysiące.
Na pewno nie samemu !
Może spróbuj przeanalizować co jest w Twojej sytuacji najlepsze ? Wtedy będziesz miał pewność że to jest właśnie to czego potrzebujesz w danej chwili Smile.
Najlepsza opcja to przejść się do optyka i zapytać po prostu o radę.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie