Forum AE Katowice

Pełna wersja: Prezent na Mikołaja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Myślicie, już o prezentach na Mikołaja dla swoich pociech? Trochę czasu co prawda jeszcze zostało ale lepiej mieć już wcześniej jakiś pomysł. Jak uważacie, czy dzieciak ucieszył by się z takiego spersonalizowanego listu od Świętego Mikołaja - listymikolaja.pl ? Wystarczy podać tylko imię dzieciaka i wybrać odpowiednią treść. Wydaje mi się, że to fajna niespodzianka. A Wy jakie macie pomysły ?Smile
No faktycznie takie coś to fajny pomysł dla dziecka. Trzeba jednak pamiętać, że dzieci lubią dostawać tez prawdziwe prezenty. Dużo oryginalnych pomysłów na prezenty można znaleźc na stronie sklepu https://ida-swieta.art-madam.pl/ . Cały asortyment znajdujący się w sklepie zaprojektowany został przez polskich projektantów oraz wykonany jest ręcznie. Takie prezenty są wyjątkowe i niepowtarzalne. Ja stawiam w tym roku na prezenty właśnie ręcznie robione Smile
A już w same Mikołajki warto zachować tradycję i poprzedniego dnia postawić buta na parapecie razem z ciastkami i mlekiem. Dzieciaki uwielbiają takie rzeczy.
Książki to dobry pomysł na Mikołajki. Warto o tym pomyśleć.
Ja dzieciaki już mam ogarnięte. Nie bardzo wiem co kupić mojemu facetowi. Wprawdzie mam gdzieś z tyłu głowy, że podobały mu się nowe maszynki elektryczne z jakimiś super funkcjami ale kompletnie się na tym nie znam.
Fajnie coś dać dzieciakom z tej okazji - akurat dla nich to jest wielka frajda, coś, na co długo czekają Smile. Warto się postarać dać coś fajnego, pomimo, że później jest jeszcze gwiazdka Smile.
Coroczny problem z prezentami nie chcę uszczęśliwiać nikogo na siłę kosmetykami i wymyśliłam zakup bielizny nocnej bez kosztów wysyłki w jednym sprawdzonym wcześniej sklepie
http://www.ebieliznasklep.pl/
Pozostał mi tylko problem ze znalezieniem maskotki Olafa z krainy lodu takiej małej do kieszonki przedszkolaka wszędzie są takie duże albo figurki a to nie to.
Faktycznie na tej stronie www.listymikolaja.pl można zamówić wspaniały prezent dla swojej pociechy. Spersonalizowany list od Świętego Mikołaja to rewelacyjne rozwiązanie!
Ja chyba bym chciała otrzymać taki portfel jak na zdjęciu od Mikołaja [attachment=574] co o nim sądzicie? Taki kupię chyba siostrze w tym roku może będzie to trafny prezent. Modne odcienie i akurat jej styl i wielkość portfela. Będzie chyba zadowolona, ma podobny gust. Chociaż w sklepie http://www.SuperGalanteria.pl jest ich tak naprawdę mnóstwo do wyboru.
Ja zastanawiam się nad tym, aby kupić mojemu siostrzeńcowi w prezencie układankę logiczną. Widziałam już nawet interesującą ofertę, którą można znaleźć tutaj: http://strefa-kostek.pl/140-kolekcjonerskie - super wybór zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób początkujących Smile Wydaje mi się, że super wpłyną na logiczne myślenie Smile Co sądzicie? Dobry kierunek? Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie