Forum AE Katowice

Pełna wersja: Samochód marzeń
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka wszystkim. Tak właśnie sobie siedzę i rozmyślam o samochodach. Macie może jakieś auto swoich marzeń ? Jeśli tak to dajcie znać w komentarzach jako to typ oraz konkretny model. Jestem tego na prawdę bardzo ciekaw. Np ja szaleje za lexusem i jego nową ofertą samochodów hybrydowych. Więcej znajdziecie na stronie https://moc-hybrydy.pl/ Na razie nie jest w zasięgu moich finansów ale liczę na to że szybko się to zmieni. Po to ciężko studiuję aby kiedyś móc sobie pozwolić na takie samochody.
Ja bym chciała mieć Kię Sportage. Ale to póki co pozostaje w sferze marzeń.
O to skromnie jak na samochód marzeń, ja chciałabym mieć takie porsche 911 http://motoprezent.pl/auta/porsche-911-turbo-s-550km/ ale tymczasem mogę jedynie pomarzyć i przejechać się nim po torze z motoprezent.pl CoolCool
Mnie fascynują te elektryczne Tesle Smile Ale z takich realnych marzeń, które moge szybko zrealizować to myślę nad kupnem BMW E38
Auto na wodę, o takim marzę.
A słyszeliście o samochodach autonomicznych, czyli samosterujących? Ja czytałam o nich ostatnio na stronie https://dariuszstasik.com/pojazdy-autonomiczne/ i naprawdę byłam pod wrażeniem. Takie auta podobno mają się pojawić na ulicach dopiero około roku 2030, ale tak naprawdę już teraz są w niektórych pojazdach stosowane pewne elementy, takie jak przykładowo asystent parkowania. A co Wy sądzicie o tego typu pojazdach?
Ja z narzeczonym jestem po zakupie, mazdę 3 mamy, w salonie w Częstochowie kupilismy. Tam mają taki salon Klimczak Smile bardzo dobre auto i w ogóle jestem zadowolona z obsługi tam.
Ja cały czas jestem na etapie odkładania pieniędzy na wymarzone auto...
A moim samochodem marzeń jest BMW serii 5 Big Grin
No to ja się minąłem z celem, bo kupiłem używane auto i mogłem wziąć szwagra bo się okazało, że turbosprężarka jest do regeneracji i co teraz mam dylemat... zastanawiam się czy oddać ją w ręce profesjonalistów np. http://turbospec.pl/ czy lepiej do razu kupić nową? Pierwsze wyjście bardziej oszczędne, ale czy w 100% pewne?
Stron: 1 2
Przekierowanie