Forum AE Katowice

Pełna wersja: Suplementy - tak czy nie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Jakie macie zdanie na temat zażywania suplementów? Mam na myśli takie środki, które pomagają w leczeniu chorób a nie np tablety na odchudzanie. Ja szukam czegoś na uregulowanie miesiączki i czytałam o takim suplemencie Inofem http://www.inofem.pl/gdzie-wystepuje-mio-inozytol/ , który reguluje gospodarkę hormonalną i przywraca regularny cykl. Zażywa któraś z Was?
Zalezy jakie suplementy, na przykład witaminę D i magnez warto łykać.
Byle tylko patrzeć na skład tych suplementów.
Witaminy takie jak te
https://centrumodzywek.net/witaminyimineraly-28 i obowiązkowo magnez zawsze mam pod ręką.
W przypadku, jeśli ćwiczymy, to ważna na pewno jest ochrona stawów. Warto bowiem zażywać preparaty, dzięki którym unikniemy niepotrzebnych problemów i komplikacji.
hmm ja nie jestem zwolennikiem suplementów. Wystarczy zbilansowana i zdrowa dieta, która dostarczy organizmowi wszelkich składników. Ja zamiast faszerowac się witaminami przygotowuję w domu zdrowe soki z przepisów z bloga https://hurompolska.pl/blog/przepisy/ . Dzięki takim sokom mój organizm ma wszystko, czego potrzebuje i nie musze brać dodatkowo żadnych witamin.
jak najbardziej tak. jeśli tylko narpawdę się odchudzamy i chcemy dopełnić ten cały proces. Same tabletki nie powinny być sposobem na zrzucenie wagi. trzeba odpowiednio dopasować takie do siebie: http://www.africanmango24.pl/jak-wybrac-...letki.html dobrze dobrane tabletki naprawdę mogą pomóc.
cała prawda o tabletkach na odchudzanie: https://blog-odchudzanie.pl/tabletki-na-odchudzanie/ według mnie warto je stosować
Ze względu na urazy wynikające z gry w piłkę nożną i piłkę ręczną, lekarza zalecił mi przyjmowanie preparatu na stawy Hyalutidin (informacje o nim można znaleźć np. tutaj http://life7.pl/preparat-stawy-hyalutidin/). Po 30 dniach kuracji zauważyłem znaczną poprawę w stanie mojego kolana. Smile
Na pewno warto brać produkty na stawy i to w szczególności, jeśli ćwiczymy regularnie. Tutaj https://www.apteka-melissa.pl/produkt/ki...,8626.html można zakupić Kinon. Poprawia on stan kości, ich kształtowanie i utrzymanie struktury.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie