Forum AE Katowice

Pełna wersja: Bóle kręgosłupa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak mogę radzić sobie z okropnymi bólami kręgosłupa. Znacie jakieś ćwiczenia kobietki? Rano to nawet z łóżka nie mogę się podnieść, tak mnie boli.
też przez to przechodzę, nic fajnego Sad
______________________
prawnik Lublin
Naprawdę aż tak źle? To może weźcie wy i się wybierzcie lepiej do ortopedy http://ortopedia.poznan.pl/#Zabiegi%20ortopedyczne, zamiast sobie ćwiczenia polecać? Jeśli chodzi o zdrowie, trzeba być odpowiedzialnym człowiekiem (oczywiście jeśli chodzi o cokolwiek innego, to też).
Warto udać się w pierwszej kolejności do neurologa. Czasem zdarza się bowiem, że bóle mają podłoże neurologiczne. Tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa jest świetna klinika, gdzie warto zajrzeć. Znajduje się ona w Warszawie. Rejestracja jest online (przez całą dobę) oraz telefoniczna.
też ostatnio miewam bóle kręgosłupa, nic przyjemnego
_____________________
produkcja zapachów do samochodu
A wiecie, że można jechać na turnusy rehabilitacyjne w górach. Hotel Budowlani oferuje tego typu rozwiązania. Sprawdźcie sobie na ich stronię ofertę. Myślę, że wam się spodoba. Są tam świetne warunki, a i cena atrakcyjna.
Z kręgosłupem nie ma przelewek, jeżeli więc pojawia się problem to radziłabym pójść do lekarza.
Zgadzam się z blanką - bóle kręgosłupa mogą świadczyć o jakiś problemach naurologicznych, więc warto wybrać się z tym do specjalisty. W Warszawie przyjmuje bardzo dobry specjalista neurolog Piotr Ślifirczyk. Jego gabinet mieści się na al. Jana Pawła II 64 i można w nim od razu wykonać sobie dodatkowe badania.
Mam nadzieję, że okaże się, że to nic poważnego i ból minie Wink Pozdrawiam Wink
Takie bóle przeważnie biorą się ze stresów, dlatego warto od czasu do czasu pójść na relaksacyjne masaże.
Przede wszystkim, należy zgłosić się z problemem do lekarza. Ćwiczenia również mogą zaszkodzić, jeśli nie wiemy w czym jest problem. U nas w rodzinie co druga osoba ma problem z bólami pleców, jednak każdy ma inne podłoże. Moja babcia ma krzywy kręgosłup, ja mam bóle przez stres i raz w miesiącu chodzę na masaże. Natomiast moja mama ma okrutne bóle kręgosłupa i nóg... przez guzy na macicy. Także koniecznie trzeba prowadzić kompleksowe badania dopiero potem szukać na to lekarstwa. Co do masaży to warto od czasu do czasu się rozluźnić, ponieważ jest to bardzo pomocne przy napiętych mięśniach i stresie. Z racji tego, że dużo jeżdżę samochodem ciężko było mi umawiać się na wizyty. Teraz dzięki aplikacji https://www.moment.pl/aplikacja-mobilna wybranie salonu SPA i zarezerwowanie zabiegu zajmuje mi kilka sekund. Moja mama też od czasu do czasu korzysta z usług masażysty, więc również dla niej wybieram dogodne terminy..
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie