Forum AE Katowice

Pełna wersja: biznes w Rosji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czy ktoś z was ma doświadczenie w prowadzeniu biznesu w Rosji?
______________________
biznes Rosja
o ciekawy temat założyłeś, kiedyś myślałem o założeniu tam firmy...
____________________
skup samochodów wrocław
Czasami nie ważne jest w jakim miejscu otworzysz swój biznes, a jak nim będziesz zarządzał. Takie mam zdanie, zarządzanie ludźmi wbrew pozorom nie jest takie łatwe, trzeba wykazać się ogromną cierpliwością i wiedzą, a i tak czasem popełni się jakieś błędy. Dlatego czytajcie http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedzy...arzadzania wszelkie takie artykuły, przydają się w biznesie.
Na pewno warto poszerzać wiedze na ten temat, zwłaszcza jak się ma biznes. Trzeba się stale rozwijać.
Tam to strach prowadzić biznes Wink
Można już nie wrócić.
Najważniejsze to dobre rozpoznanie rynku i tego, czego na nim tak naprawdę brakuje. Wtedy wiesz, jaki biznes będzie przyszłościowy w danym miejscu. Wiadomo, że założenie własnej firmy nie jest prostą sprawą, bo trzeba mieć na uwadze bardzo dużo formalności zarówno z jej założeniem jak i późniejszym zarządzaniem. Trzeba również od razu pomyśleć w jaki sposób będziecie przechowywać i zabezpieczać wszelkie niezbędne dane i informacje, które mogłyby być cenne dla konkurencji. Polecam wtedy zapoznać się z możliwościami stworzenia swojego banku danych: hhttp://biznes.t-mobile.pl/pl/centrum-danych-wroclaw, gdzie Wasze dane będą w pełni bezpiecznie. To się sprawdzi również jako kopia zapasowa, która odzyska dla Was wszystkie informacje w razie awarii sieci komputerowej itp.
A to ciekawe, pierwsze słyszę żeby ktoś o to pytał Wink
Ja się w 100% zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć Smile
Biznes w Rosji to naprawdę ciekawe przedsięwzięcie Smile Podejrzewam, że trzeba najpierw trochę poczytać i rosyjskim prawie i się w to zagłębić. Trzeba poczytać jakie wyposażenie powinniście mieć (np. http://fiskalline.pl/pl/c/Drukarki-Fiskalne/7), jakie pozwolenia są wymagane i jakie formalności trzeba załatwić. To może wyglądać trochę inaczej niż w Polsce, więc warto by było sie tam wybrać i na miejscu dowiedzieć z pierwszej ręki.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie