Forum AE Katowice

Pełna wersja: Zakupy żywnosci przez internet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bardzo dużo zakupów robię przez internet- oszczędza to masę czasu i pieniędzy. Zastanawiam się czy nie ułatwić sobie życia i zacząć kupować w necie również na przykład wędlin. Moi znajomi robią to bardzo często i ciekawa jestem czy są wyjątkami. Macie doświadczenie na tym polu?
Wędlin jeszcze w necie nie kupowałam, ale gotową żywność kupuje regularnie.
Jest to na przykład hummus, pasty i konserwy.
Ja polecam te algi. Naprawdę, cechują się one świetną jakością Smile
jedzenie kupować przez internet? to niezbyt mądre...
W sumie fajna sprawa, ale przejrzałbym jeszcze inne możliwości Smile. Tak na wszelki wypadek bo nigdy nie wiadomo co się lepszego trafi.
żywność przez internet jak dla mnie to już przesada, lepiej zobaczyć na własne oczy to co jemy zanim kupimy[/align]
żywność? nie no akurat tego nie kupuję on-line Big Grin ale całą resztę tak. Dla mojej drużyny zamówiłem parę dni temu bidony z http://bidon.pl/ i już nie możemy się doczekać aż przyjdą. Będą miały logo naszej drużyny! Big Grin
Bez przesady żywność kupuję stacjonarnie jeszcze nie jest ze mną tak źle żeby przez internet zamawiać jedzenie Big Grin
Ja jakoś nie mogę się przełamać do kupna żywności przez internet. Muszę wszystko zawsze obejrzeć, w końcu będę to później spożywał.
Ja bym się bał kupować żywność przez internet. Nie dość, że może przyjść nieświeże, do tego mam jeszcze alergię pokarmową, to muszę dbać o swoją dietę. Jeżeli ktoś zmaga się z podobnym problemem to polecam zapoznać się z tym tematem http://www.alergia-online.pl/alergie-pok...yc-objawy/. Wypisane są objawy i co robić w przypadku tej choroby Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie