Forum AE Katowice

Pełna wersja: Ekogroszek, gdzie jaki za ile?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W związku z tym, że nowy sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami, napiszcie proszę jaki, gdzie i za ile kupujecie ekogroszek do ogrzewania domu. Ja kupuję prosto z kopalni albo od hurtownika ale też pakowany na kopalni, dwa warianty kaloryczność 26kJ/kg lub 29kJ/kgcena z transportem i rozładunkiem ok 830PLN brutto. Może ktoś taniej znalazł?
W marketach jest po 800 zł ale zwróć uwagę na parametry spalania. Spiekalność najlepiej jak będzie niska. KWK Kazimierz-Juliusz miała kiedyś najlepszy jakościowo.
Ja akurat przez tę stronę https://ewegiel24.pl/produkt/mial-weglowy-arizona/ kupiłam miał węglowy, bo był w promocji Smile Można go mieszać z innym paliwem, np. ekogroszkiem, który również mają w ofercie.
a jak z jakością takiego surowca?
Zastanawialiśmy się czy w tym roku nie wymienić ogrzewania na jakieś inne. Zdecydowaliśmy sie na piec na ekogroszek i teraz szukamy najkorzystniejszej dla nas oferty na taki opał. Nie wiedziałam, że jest aż tyle dostępnych ofert ale moją uwagę najbardziej przykuła ta https://dobry-ekogroszek.pl/ . Sporo osób pozytywnie się o nich wypowiada, więc pewnie sie zdecydujemy.
zmniejszysz koszty ogrzewania jeśli zaczniesz stosować porady z tego artykułu http://gielda-paliw.com/news/pokaz/9/ekogroszek-cena Nie mówimy o drobnej korekcie kosztów. Wprowadzając te zasady możemy zyskać nawet 600 - 800zł na sezon. NA takie oszczędności zawsze znajdziemy inny cel Smile
Ja póki co myślę nad zmianą pieca na jakiś bardziej ekologiczny.
My kiedyś kupowaliśmy ekogroszek w firmie niedaleko naszego domu, ale znaleźliśmy w międzyczasie bardzo atrakcyjną ofertę na stronie https://najlepszyekogroszek.pl/16-ekogro...-plus.html i od tamtej pory zamawiamy ekogroszek już tylko w tym sklepie. Nie tylko wychodzi nam to taniej, przez co udaje nam się zaoszczędzić, ale jest to dla nas bardzo wygodne, bo nawet nie musimy wychodzić z domu, a dostawa jest pod same drzwi Smile
Praktycznie wszystkie ekogroszki dostępne w Polsce są na jakiekogroszek.pl. Ceny, promocje, testy i sporo informacji. Można porównywać i wybierać do woli.
Ja bym przemyślał opcję zakupu i instalacji pompy ciepła bo niby początkowy koszt zakupu jest wysoki ale szybko się zwróci w rachunkach. Ważne aby instalację zaprojektowali i wykonali specjaliści jak ci https://inverter.com.pl/ którzy mają wieloletnie doświadczenie.
Stron: 1 2
Przekierowanie