Forum AE Katowice

Pełna wersja: Życie bez chemii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oglądałam ostatnio program o amerykańskiej rodzinie, która z chemicznych produktów przerzuciła się na naturalne. Dało mi to trochę do myślenia, bo moje szafki są zapchane chemikaliami- do każdej czynności inna chemia, którą chcąc nie chcąc wdychamy,a nawet się nią smarujemy. O ile mniej więcej wiem jak można zamienić chemię gospodarczą, tak już o chemii kosmetycznej wiem bardzo mało. Znalazłam naturalne mydło z aleppo do mycia ciała i ałun jako antyperspirant, ale jak to wygląda na dłuższą metę? Zapraszam do dyskusji.
Może są mniej skuteczne, ale zdrowsze na pewno.
Ja tam lubię chemię, nawet sam się w nią bawię Wink Powiem tyle, kupuję trochę rzeczy na https://sklep.bio-space.pl/ robię z tego nawozy i moje warzywka rosną jak oszalałe a przy tym są bardzo pyszne i zdrowe.
Ja staram się zwracać uwagę przede wszystkim na to, co wkładam do ust. Dlatego też bardzo często wybieram naturalne, ekologiczne produkty żywnościowe. Wiele z nich zamawiam przez internet, a konkretniej na stronie https://jawo2008.pl/produkty-ekologiczne-bio, głównie ze względu na szeroki wybór, wygodę i atrakcyjniejsze ceny, niż w sklepach stacjonarnych. A Wy gdzie się zaopatrujecie w tego rodzaju produkty?
Przekierowanie