Forum AE Katowice

Pełna wersja: Co uwzględnić w aranżacji wnętrz?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Każdy z nas gdzieś mieszka, więc temat wydaje mi się być dobry do pogadanek. Co według was warto uwzględnić remontując bądź urządzając mieszkanie? Jakie sprytne i niedrogie metody, by odświeżyć wnętrza?
najlepiej uwzględnij wszystko co tylko się da Smile
___________________
http://zegarki-fossil.pl
Moim zdaniem na pewno warto uwzględnić oświetlenie, a o oświetleniu ledowym możecie poczytać sobie tutaj: http://kochamczytac.pl/zalety-oswietlenia-led-owego/ - na pewno ma ono więcej zalet niż tradycyjne.
Wymień sprzęt na energooszczędny, kup nową armaturę, zlewozmywak (dodam, że zlewozmywaki porównasz na homebook.pl/produkty/zlewozmywaki, mają bogatą ofertę), zmień oświetlenie, naklej ozdoby na ściany...wszystko zależy od wysokości budżetu jaki przeznaczysz na inwestycje.
Wydaje mi się, że fajnym pomysłem na odświeżenie swojego mieszkania nie drogim sposobem jest zastosowanie tapety Smile
Podobają mi się wzory z ornamentami, które są tylko na części ściany, coś takiego jak tutaj: http://innetapety.pl/tapety-ornamenty
A to według mnie tapety są dość kiczowate. Ja na pewno bym się na nie nie zdecydowała.
Co raz ciekawszym rozwiązaniem stają się naklejki na ścianę. Pojawiają się w coraz większej liczbie mieszkań i sam widzę, że moi znajomi przekonali się do tego. Jeden z nich zamówił dekoracyjne naklejki na ścianę z tego sklepu http://www.przyklejka.pro/ . Skoro nie tapety, to możesz właśnie takie naklejki?
Ja bym zapytał jakiegoś specjalistę. Mi się wydaje, że to jest chyba najlepsza opcja Smile
bardzo fajne porady
Jeśli ma się już rozplanowane co będzie w danym pomieszczeniu, to szczególnie warto zwrócić uwagę na kwestię oświetlenia. Ktoś powie, że to niby jest taka drobnostka i nie ma znaczenia jak będą rozmieszczone lampy i tu jest w błędzie. Odpowiednio dobrane oświetlenie upiększa mieszkanie, powoduje że jest atrakcyjniejsze, przyjaźniejsze. Odpowiednia gra światła może tworzyć dobry nastrój i klimat oraz powinno być praktyczne w miejscu, gdzie np. czytamy czy pracujemy przy komputerze. Znalazłem dość interesujący artykuł dotyczący oświetlenia salonu i mieszkania: http://domowa24.pl/nowoczesne-oswietlenie-salonu/. Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie