Forum AE Katowice

Pełna wersja: Pralka - w kuchni czy łazience?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej. Wiem, że opcja w łazience wydaje się oczywista, ale co zrobić, jeśli łazienka jest nieduża? Czy ktoś rozwiązał to poprzez wstawienie pralki do kuchni? Czy można kupić dziś na tyle zgrabną pralkę, że nie będzie się rzucać w oczy albo, że nie będzie zawadzać nawet w niedużej łazience? Przyznam się, że mimo wszystko wolałabym trzymać ją w łazience.
Myślę, że owszem, da się znaleźć niedużą finezyjną pralkę, wystarczy przejrzeć, jakie modele są w sprzedaży http://www.homebook.pl/produkty/pralki i przestudiować ich parametry. Pytanie, czy mniejsza pralka będzie dobra objętościowo na Twoje potrzeby?

No i szczerze mówiąc, nie widzę nic niewłaściwego w umieszczeniu pralki w kuchni. Sam ma właśnie pralkę w kuchni, obok pieca, i nikt się jeszcze z tego powodu na mnie krzywo nie patrzył.
Kamień w pralce - jak go usunąć i jak mu zapobiegać? Twardy nalot może doprowadzić do całkowitego unieruchomienia urządzenia. Warto więc zadbać o pralkę, regularnie usuwając twardy nalot. Kilka prostych sposobów znajdziecie w tym poradniku http://www.boolvar.pl/jak-usunac-kamien-z-pralki/
lepiej mniejsza, taka do której wkłada się ubrania z góry, ale w łazience zdecydowanie
Ja mam w kuchni, to jest chyba bardziej praktyczne Smile
Standardem jest pralka w łazience, ale jak ktoś już nie ma miejsca to i kuchnia dobra.
Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie łazienka.
Jeżeli faktycznie pralka nie mieści się w łazience to w kuchni jak najbardziej też można. Jak bardzo się uprzesz to nawet możesz zabudować. I nie polecam pralek ładowanych od góry - dla mnie to był koszmar, miałam taką i już nigdy więcej. Nic sobie na niej nie położysz, niewygodne było też dla mnie otwieranie i zamykanie bębna. Zdecydowane wolę te z drzwiczkami.
Teraz są różne wymiary pralek, więc bez problemu można je zmieścić też w małych łazienkach. Wystarczy przejrzeć ofertę sklepów agd rtv w Internecie i zobaczyć jakie są dostępne modele. Zawsze można kupić pralkę ładowaną od góry.
Myślę, że zależy to od wielkości łazienki, jak jest bardzo mała warto postawić na pralkę w kuchni. Zawsze to oszczędność miejsca.
Stron: 1 2
Przekierowanie