Forum AE Katowice

Pełna wersja: Zoofizjoterapia dla twojego pupila
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zwierzęta tak jak ludzie chorują i ulegają wypadkom. Kiedy samo podawanie leków nie pomaga, dobrym sposobem jest zapisanie zwierzęcia do gabinetu zoofizjoterapii w celu rehabilitacji uszkodzonych mięśni lub stawów. Czasem do takiego gabinetu trafiają psy w celach profilaktycznych, które ze względu na rasę, są częściej narażone na choroby i związany z nimi ból. W specjalistycznym gabinecie można poddać zwierzę zabiegom takim jak: masaż leczniczy, kinezyterapia i fizykoterapia. W niektórych gabinetach istnieje już bieżnia wodna dla zdrowych psów, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pacjentami mogą być: pies częściowo sparaliżowany po wylewie, królik z ranami odleżynowymi na łapkach, chomik, który zdarł sobie skórę na nodze, wspinając się między prętami klatki, papuga ze zwyrodnieniami śródstopia, która nie mogła swobodnie chodzić i wiele innych zwierząt, gdzie zdawałoby się, że już niewiele im może pomóc. Ciekawe czy poddalibyście swoich pupili takim zabiegom, które do zbyt tanich nie należą, a wymagają sporej cierpliwości i czasu ze strony ich właściciela?
Z pewnością takie rzeczy warto wiedzieć. Natomiast każdy kot czy inny zwierzak potrzebuje dużej dawki witamin, żeby się prawidłowo rozwijać. Także warto, kupić karmę dla kotów https://www.maxandmrau.pl/pol_m_kot_karm...h-455.html która jest naprawdę pełnowartościowa. To pozwoli odzyskać kotkowi siły, wigor, polepszy jego stan zdrowia.
Myślę, że jakby mój pies tego potrzebował to i fizoterapię bym mu załatwił, bo go traktujemy jak członka rodziny. Ma co prawda problemy ze stawami, ale wet zalecił nam suplementację i mu coś takiego kupujemy https://gamedog.eu/pl/product/aniflexi-fit-250g/ oczywiście cały czas jest jeździmy na kontrole, ale póki co jest z nim lepiej
Jeżeli mam być szczera, pierwszy raz słyszę o czymś takim. To bardzo dobry pomysł - przecież nasze czworonogi również mają swoje problemy i niełatwe życie.
Według mnie jest to rozwiązanie tylko po jakimś wypadku. W innym przypadku nie decydowałbym się na to.
Przekierowanie