Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jaki piekarnik wybrac?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem świeżo upieczoną żoną i panią domu. W naszym domku wszystko powoli trzeba zakupic. Teraz wlasnie przyszedl czas na piekarnik. Czy znacie jakis dobry sprawdzony, ktory piecze ciasta, zapiekanki, miesa itd. No i tez jesli jest taki to podajcie firme i jego nazwe... Bardzo dziekuje za pomoc.
Amica ma dobrej jakości urządzenia do kuchni.
Myślę, że firma jest tutaj mniej ważna niż funkcje, jakie powinien mieć dobry piekarnik. Na pewno musi być elektryczny bo gazowe są wprawdzie tańsze ale nie zapewniają takiej kontroli jak elektryczne.
Bardzo przydaje się termoobieg, czyli po prostu wentylator który miesza powietrze w środku, dzięki czemu wszystko się równo nagrzewa.
No i grzałki muszą być tak na górze jak i na dole.
A firma to już trochę kwestia gustu, ceny i wyglądu Smile
mama w domu ma Electrolux, z tego co wypieka - to jest świetny Smile)
Ja mam candy i działa super
Od siebie mogę polecić piekarnik do zabudowy, a dobrym wyborem z pewnością będzie samsung. W zabudowie spisuje się to znakomicie i jest funkcjonalne, więcej możesz poczytać tutaj: https://aniaradzi.pl/porady/piekarniki-d...ne-modele/. Ja miałem problem z wyborem, ale trafiłem na ten materiał i rozwiał wszelkie wątpliwości. Sam sprzęt Samsunga jest w AGD równie dobry co smartfony i inne gadżety. Pozdrawiam!
W salonach agata w zakłądce kuchnia maja zestawienie roznych producentow sprzetow kuchennych z opisanymi funkcjami, wiec mozna sobie porownac i cenowo i jakosciowo jak to sie ma do siebie i wybrac model dobry dla was do konkretnego pomieszczenia kuchennego i oczekiwan kulinarnych oczywiscie ;p
najlepiej jakiś porządny
Jeśli zdecydujecie się na piekarnik elektryczny/indukcję, to pamiętajcie o tym, żeby zadbać też o jego profesjonalne podłączenie. My we Wrocławiu skorzystaliśmy z usług https://wroclaw-elektryk.pl/montaz-sprzetu-agd/, ale w każdym mieście tak naprawdę znajdzie się fachowiec, który może Wam w tym pomóc. Nie polecam zabierać się za to samodzielnie, bo tylko niepotrzebnie stracicie czas i nerwy Tongue
Przekierowanie