Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jak wybrać rolety antywłamaniowe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak wybrać rolety antywłamaniowe?
____________________
bidon rowerowy
Ja wybrałabym przede wszystkim rolety zautomatyzowane jakiejś dobrej firmy, chociażby takiej jak ta https://www.nice.pl/gwarancja/5-lat-gwar...ejestracja . Z tego co wiem cechuje ich wysoka jakość oraz oferują 5 lat gwarancji. Myślę więc, że warto bliżej się zapoznać z ich ofertą.
Wejść na jakieś rankingi i zobaczyć co najlepiej może nas chronić przed włamem.
Rankingi? a nie lepiej po prostu zapytać w sklepie zajmującym się sprzedażą takich rolet? Ja kupowałam okna i rolety od firmy Ekoplast http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/aluminium . Od razu doradzili mi jakie rolety beda najlepsze do wybranych przeze mnie okien.
Popytaj specjalistów z tej dziedziny.
A czy takie rolety to konieczność do domu jednorodzinnego ? Jak to wygląda Smile ?
Jak już montować rolety, a wiemy że taka inwestycja jest na kilka lat to ja bym poszła w innowacyjność i pełną automatykę, zobacz sobie tutaj https://www.nice.pl/kategoria/automatyka-do-rolet co daje taka automatyka, jak usprawnia funkcjonalność rolet i wygodę z ich korzystania. Sterowanie pilotem, czujniki pogodowe, według mnie rewelacja.
Strona którą podesłałeś to dobra opcja, ale ja zdecydowałem się wybrać mimo wszystko rolety http://golyga.pl, ponieważ poza fachowym doradztwem mają duży wybór asortymentu, no i w moim wypadku czynnik decyzyjny oferta montażu za przystępne pieniądze Smile
Zrobiłem dokładnie jak radził kolega wyżej. Wygoda używania rolet z automatem jest nieoceniona. Klikam jeden przycisk na pilocie i wszystkie w górze. To nie koniec. Zdecydowałem się na rolety http://eurol.pl ponieważ zaproponowano mi lepsze rozwiązanie. Mogę teraz sterować nimi ze smartfona. Opcja niesamowicie mi się przydała na "majówce". Rolety podnosiłem i opuszczałem dwa razy dziennie imitując, że jestem w domu. Sąsiedzi w tym czasie zostali okradzeni ( masakra ), a nie było ich w domu tylko kilka godzin. Ten "drobiazg" nie jest tani, ale w takich sytuacjach okazuje się, że naprawdę warto.
hmm a wiedzieliscie, ze sa folie antywłamaniowe? Tak, tak, produkuje je np firma Morphofilms. Mozna na ich stronie obejrzec film - jak wyglada proba wlamania przez okno zabezpieczone taka folia antywlamaniowa. Przyznacie, ze ciekawie to wyglada, prawda?
Stron: 1 2
Przekierowanie