Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jaki dom budować ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podczas budowy przyda Ci się usługa jaką jest wywóz gruzu mińsk mazowiecki. Niewiele jest firm, które tak sprawnie wywożą tego typu pozostałości po remoncie.
mi póki co wystarczy mieszkanie Smile
______
https://globesystem.pl/
Teraz modne są proste w formie, kwadratowe domy
Energooszczędny! Podziękujesz w przyszłości!
Dom z drewna to super sprawa. Czytałam wiele o domach z bali i sama się poważnie zastanawiam nad tym rozwiązaniem. Z tego, co wiem, to jeśli taki dom wykonany jest z dobrych materiałów to postoi wiele lat. Póki co spodobała mi się oferta firmy Wikpol: http://www.domyzbali-krakow.pl/. Myślę, że to będzie całkiem dobry wybór.
Nikt raczej nie powie tego za nas, samemu trzeba zdecydować jaki dom będzie najlepszy
Warto dobrze zastanowić się nad ogrzewaniem. To jest podstawa. Trzeba bowiem zadbać o to, aby nie przepłacać. Tutaj http://polski-komfort.pl/ogrzewanie-feelco/ znajdziecie ciekawe rozwiązania. Jest tam wiele bardzo praktycznych propozycji.
Wygodny Wink
Jeśli ktoś nie wie jaki dom wybudować, to może warto skorzystać z usług architekta, który pomoże w wyborze domu. Ja od siebie mogę polecić biuro projektowe z gliwic, bo sam mam projekt domu od nich. I pomimo tego, że jest to typowy projekt domu, to bardzo dużo rzeczy można dopasować pod siebie. Poza tym współpraca przebiega bez żadnych problemów, więc jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Pisałem tutaj rok temu, już udało mi się wybudować dom szkieletowy. Moim zdaniem najlepiej zapytajcie pierw znajomych czy nie mają jakieś fachowca. Ja osobiście sprawdziłem ponad 20 firm na śląsku do budowy domu. Jedynie normalnie podeszła do mnie firma http://ecobud.pl , która na spokojnie wytłumaczyła mi jak budują domy szkieletowe, które w Norwegii istnieją ponad 100 lat i nic im nie ma. Są odporne na wstrząsy górnicze na Śląsku. Firma geobud.pl zainstalowała mi pompę ciepła, którą mogę sterować online. O pompach na https://gejzer.com , są do wyboru różne rodzaje, w zależności od zapotrzebowania klienta. Ogrzewanie po roku czasu razem z ciepłą wodą użytkową domu 135m2 wyszło 1600 złotych. Ja jestem zwolennikiem wykonania domu raz a dobrze, reszta moich znajomych ma ogrzewania na gaz i płacą ponad 5000 złotych za ogrzewanie. Sprawdźcie dofinansowania w swoim mieście i nie oszczędzajcie na swoim domu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie