Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jaki dom budować ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja wybrałem swój przyszły dom z projekty domów i już nie mogę się doczekać aż rozpoczniemy budowę. Wiem, że będzie trudno, ale i tak jestem podekscytowany. Już sobie wyobrażam jak będę się do niego w przyszłości wprowadzać.
koniecznie postaw na kotły ekologiczne - teraz jest taki wymóg w prawie
Dom polecam budować przede wszystkim taki, który nie będzie oddawał zbyt wiele ciepła. Naprawdę warto zrezygnować z wielkiego telewizora i kina domowego na rzecz porządnego ocieplenia. Jak zastosujesz metodę piankową, na przykład od https://fawo.com.pl/ to gwarantuję, że taki zestaw kupisz sobie za oszczędności z pierwszego sezonu grzewczego!
A nad dachem się już zastanawialiście? Moim zdaniem jest to bardzo ważna kwestia w każdym domu. Dlatego warto wziąć pod uwagę dachy z blachy cynkowo-tytanowej: http://www.krak-zinc.pl/kategoria/blacha...-tytanowa/. Jest to bardzo solidny i wytrzymały materiał. Bardzo często można się obecnie spotkać z takimi dachami.
U nas aktualnie budowa dachu i zastanawiamy się nad obudową do komina. Tutaj http://archiweb.pl/albumy/gotowe-obudowy...ystem,652/ sprawdziliśmy sobie ciekawe propozycje i zastanawiamy się, czy coś takiego będzie nam konieczne. Decydowaliście się na coś takiego, czy raczej wybieraliście standardowe rozwiązania? Moim zdaniem warto jednak stawiać na nowoczesność i na to, aby wszystko wyglądało również estetycznie.
Jak już jesteśmy przy takim temacie to moim zdaniem warto się zapoznać również z ofertą firmy http://wpwinvest.pl/ . Zajmują się oni produkcją wiązarów drewnianych w technologii płytek kolczastych. Taka opcja pozwoli wam zaoszczędzić, ponieważ tutaj macie możliwość eliminacji stropu betonowego itd.
Jeśli chodzi o fundamenty, to warto zatrudnić dobrą firmę geotechniczną. Jeśli nie wiecie, czym się taka firma zajmuje, to ten artykuł http://podpowiadamy.pl/czym-zajmuje-sie-...echniczna/ może być dla was lekturą wartą polecenia.
Na każdej budowie jest wiele kluczowych elementów, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę jak np dobór odpowiedniej posadzki, wylewki. Mnie akuratnie interesują wylewki Łódź, bo to najbliższe duże miasto gdzie raczej nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniej ekipy budowlanej, która się tym zajmie.
Myślę, że warto budować dom z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia i środowiska, jak np. z bloczki keramzytowe https://www.uciechowski.com.pl/oferta/fu...eramzytowe
Myślę że to super pomysł.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie