Forum AE Katowice

Pełna wersja: Kurs excel
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Rozglądam się nad kursem Excela. Ostatnio trafiłem na stronę http://kdkinfo.pl/kategoria/excel/. Korzystał już kiedyś ktoś z ich usług?
Wygląda na naukę zaawansowanego Excel, na takie kursy to wysyła raczej firma (koszty może sobie odpisać od podatku), ja osobiście korzystam z darmowych opcji w internecie przykład - www.officekurs.pl/ lub filmów na YT.
ja moge za grosze dac kursu escela Smile
Ja mogę polecić kursy od podstaw firmy http://itschool.pl/szkolenia/microsoft-office/vba/ Nieco kosztuje ale tego warte,szczególnie dla osób które pracują w biurze.
No taki kurs to fajna sprawa.
___
escape room gdańsk
Akurat szukam i przypadkowo natknąłem się na ten kurs, zaraz zobacze czy jest warty uwagi Smile
Tutaj macie takie szkolenie - http://www.imperiumszkoleniowe.pl/szkolenia-excel Na różnych poziomach. Tak naprawdę Excel jest przydatny w każdej pracy, tylko jedynie oczekiwania odnośnie do poziomu są bardzo różne. Moje doświadczenia z nimi są zdecydowanie pozytywne. I lepiej zrobić takie jedno, porządne szkolenie niż miesiącami ogarniać samodzielnie to samo zagadnienie.
jakiś czas temu robiłam kurs w akademii biznesu-jeśli chodzi o wykładowców to w fajny, taki powiedziałabym ludzki sposób przekazywali wiedzę aż chciało się słuchać i catering mieli przeeepyszny!także nie żałuję że do nich poszłam
Ja polecam kurs . Byłam na takim kursie, fajna atmosfera, dużo sie nauczylam.
Kurs z Excela można odbyć przy pomocy platformy e-learningowej, którą oferuje imperiumszkoleniowe.pl. To spora oszczędność czasu i swoboda - dostęp do kursu możliwy jest przez 60 dni.
Stron: 1 2
Przekierowanie