Forum AE Katowice

Pełna wersja: Wypożyczalnia auta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://www.eucocar.pl . EuCOcar ma ciekawą propozycję. Wypożyczają auta zastępcze z oc sprawcy wypadku. Jak jest taka potrzeba, to warto się do nich zgłosić.
Chyba kiedyś od nich wypożyczałem auto, muszę sobie przypomnieć.

____________________________________
tester kolejności faz
W Avis mają promocje na wypożyczenie samochodu.
Ceny poniżej stu złotych za dzień.
https://www.avis.pl/promocje-na-wynajem-...a-za-dzien
Jeśli chce się wypożyczyć samochód w niższej cenie to najlepiej zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem.
Takie auto chyba bardziej opłaca się wynajmować niż kupować.

________________________________________
crm z opcją rozbudowy
Prowadzicie wypożyczalnię? A może myślicie o tym, aby wprowadzić jakąś ofertę ślubną? Jeśli tak to nie zastanawiajcie się dłużej, bo jest to opłacalne! Możemy za darmo dodać np. ofertę na stronie czymdoslubu.pl. Przyszli Państwo Młodzi teraz tam szukają ofert.
Sprawdź sobie może ofertę wypożyczalnia samochodów CAR-RENTAL.PL Radom https://car-rental.pl/kontakt/wypozyczal...dow-radom/. Mają oni tylko nowe samochody i ceny też są w porządku, jeśli interesuje cię dłuższy wynajem może otrzymasz jakiś dodatkowy rabat.
Z wypożyczalniami też różnie bywa. Kiedyś wypożyczyłem samochód z ASARent i auto padło po 30 kilometrach. Na szczęście w pobliżu była pomoc drogowa Białystok i udało się auto odholować do właściciela.
Wypożyczalni aut w Polsce jest naprawdę bardzo dużo i można powiedzieć, że ciągle ich tylko przybywa. Ludzie jak widać chętnie z tego korzystają. oczywiście wypadałoby jeszcze jak dla mnie wiedzieć na co zwracać uwagę zanim postanowi się wypożyczyć samochód: http://podamto.pl/wynajem-samochodow-5-r...pozyczalni, a wszystkie firmy mają pod tym względem swoje zasady działania.
Witam,

Korzystałem 2 razy z wypożyczalni samochodów i w sumie mam bardzo neutralne odczucia. Pewne rzeczy mi się podobały, ale niektóre mankamenty nieco irytowały. Mimo wszystko zostałbym jednak przy własnym pojeździe i systemie: "jak dbasz – tak masz". Przy okazji chciałbym przypomnieć, że można ubiegać się o zwrot niewykorzystanej składki z ubezpieczenia OC. Możecie znaleźć nieco informacji na stronie http://zwrotskladki.pl/. Bez sensu jest mieć opłacone ubezpieczenie na cały rok i z tego nie korzystać. Chociaż w sumie ubezpieczyciele powinni sami zwracać niewykorzystaną składkę.
Według mnie to super opcja na krótkie dojazdy
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie