Forum AE Katowice

Pełna wersja: Dobry ginekolog w Warszawie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeśli jesteś w ciąży i nie wiesz do jakiego lekarza się udać, to według mnie bardzo Dobry ginekolog w Warszawie przyjmuje w Medichouse. Mają tam bardzo nowoczesny sprzęt, i wykonują wszystkie niezbędne badania. Lekarze, którzy tam pracują są bardzo doświadczeni i na prawdę potrafią sie zając kobieta w ciąży!
Mogę polecić też dr Songina, nie tylko zajmuje się prowadzeniem ciąży ale zna się doskonale na nowoczesnej antykoncepcji i potrafi ją idealnie dobrać do pacjentki, zakładam mojej siostrze wkładkę levosert i wszystko jest ok, mówi że idealnie się czuję, czyli faktycznie hormony działają miejscowo
Dzięki za polecenie. Ja z kolei polecam Wam dobrego specjalistę - ortodontę. Pani Anna Stach to sprawdzony ekspert - ortodonta Wilanów Bardzo serdecznie polecam.
W Warszawie niestety nikogo nie polecę, ale bardzo dobry ginekolog przyjmuje w Bielsku - Białej, a dokładniej w Centrum Medycznym Danea, które mieści się na Jaworzańskiej 40. Moja koleżanka korzystała w czasie ciąży i była bardzo zadowolona - powiedziała, że z takim szacunkiem nie traktował jej jeszcze żaden inny ginekolog. Bielsko - Biała nie jest taka duża, więc na pewno bez problemu dojedziecie do tego Centrum.
Świetnym ginekologiem jest Pani doktor Wioletta Rozmus-Warcholińska. Z tym że ona nie prowadzi ciąży, ani normalnie nie zajmuje się pacjentkami, po prostu wykonuje różne badania, w tym prenatalne. Można u niej w gabinecie znaleźć też sprzęt do zrobienia echo serca płodu - ja właśnie korzystałam. A przyjmuje nie tylko w Katowicach, ale też w Tychach czy Częstochowie. Bardzo sympatyczna pani doktor. Smile
Moja dziewczyna chodzi do dr Kirzyńskiego w przychodni KEN na Ursynowie, trzyma się go od dawna ale ma dobre opinie ten lekarz i ogólnie sympatyczny więc takich się już nie zmienia. Mówiła nie raz że do kobiety by nie poszła, mężczyźni podobno delikatniejsi i bardziej przystępni.
Dużym problemem staje się na świecie, także w Polsce niepłodność. W takich sytuacjach zwykle jedynym wyjściem i szansą na ciążę jest inseminacja ale w sprawdzonej klinice. Polmedis takie zabiegi przeprowadza często, nadzoruje tez ciąże a wcześniej prowadzi liczne badania.

adik356 napisał(a):
Dużym problemem staje się na świecie, także w Polsce niepłodność. W takich sytuacjach zwykle jedynym wyjściem i szansą na ciążę jest inseminacja ale w sprawdzonej klinice. Polmedis takie zabiegi przeprowadza często, nadzoruje tez ciąże a wcześniej prowadzi liczne badania.

W takim wypadku warto jeszcze zrobić badanie nasienia ale w klinice. Przecież jest teraz tyle dobrych klinik że nie powinno być problemu, warto zrobić takie badanie by upewnić się. Dobra opinie ma klinika gdzie wykonują badania https://www.gyncentrum.pl/koszty-leczenia zerknij sobie na stronę jest tam tez cennik. Ja bym zrobiła dla upewnienia się.

A ja mam troche inny problem, i nie wiem czy iść z tym do ginekologa. Mam jednego stałego partnera, dbam o higienę, a od wczoraj mam swędzenie pochwy a do tego dzisiaj doszła jakaś dziwna biała wydzielina (taka jakby zważone mleko) miała któraś z was tak. Czytałam w necie na stronie o tym że może to być spowodowane bakteriami http://uplawy.pl/swedzenie-pochwy-spowod...akteriami/ . Myślicie że powinnam iść do gina czy w jakiś domowy sposób coś z tym zrobić ?
elabarbara w Polmedis maja ciekawa ofertę związana z kompleksowym badaniem nasienia. Zerknij na https://www.polmedis.pl/ile-to-kosztuje/...-nasienia/ , może Cię zaciekawi ich propozycja no i cena
Przekierowanie