Forum AE Katowice

Pełna wersja: Co na wypadanie włosów?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co możecie polecić na wypadanie włosów? Nie za wcześnie z takimi problemami u studenta? Jak to zahamować, jakie kupić kosmetyki, albo co stosować w ramach naturalnego wspomagania organizmu? Macie może już takie doświadczenie?
Najlepsza jest odżywka z piwa

Mi swego czasu włosy mocno wypadały, ale zmieniłam dietę i jest lepiej. Parę dni temu jeszcze znalazłam wpis http://www.vichy.pl/blog/kuracja-przeciw...60644.aspx i chcę włosy wzmocnić jeszcze od zewnątrz. Co na wypadanie włosów okaże się najlepsze jeszcze nie wiem, ale na pewno bardziej prześledzę ofertę Vichy.
W aptekach jest dużo roślinnych preparatów na wypadanie włosów. Farmaceuta na pewno Ci coś doradzi Smile
Wiek nie ma tu nic do rzeczy. Z pomocą to w sumie zależy czy to wypadanie sezonowe czy coś poważniejszego. Tak czy inaczej zawsze warto skonsultować się ze specjalistą zamiast strzelać ślepo w porady z intenetu. Osobiście polecam też poszerzenie wiedzy w temacie, sama śledzę np. fanpage "Zbyt piękni by łysieć". Forma fejsbukowa, więc zagadnienia wyjaśnione krótko i przystępnie.
Ja póki co zażywam hairvity, jak dla mnie to bardzo skuteczny środek. Chociaż wiadomo, to dobre gdy przyczyna wypadania jest brak witamin.
A to bezpieczne dla zdrowia? Nie lepszy skrzyp?
Wypadanie włosów może być oznaką choroby tarczycy i nie powinno się tego bagatelizować, bo może się to okropnie skończyć.
odżywka z piwa Smile
Skrzyp w tabletkach i napary ze skrzypu co drugi dzień. Nie smakuje najgorzej Smile
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie