Forum AE Katowice

Pełna wersja: Badania weneryczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może ktoś korzystał z oferty zdrowegeny.pl? Chodzi mi konkretnie o badania weneryczne. Nie wiem, które konkretnie powinienem zrobić, może jakiś pakiet? Przydarzyła mi się krótka historia z panią lekkich obyczajów i w sumie dopiero teraz poszedłem po rozum do głowy i szukam jakiegoś wyjścia.
Cóż na pewno możliwości w tym zakresie jest sporo. Nie mniej jednak jeżeli podejrzewasz u siebie jakąś chorobę, warto wykonać test na HPV. Można go wygodnie zamówić na https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/ , a po pobraniu materiału do badań, odesłać do laboratorium drwenerolog.pl w Gdańsku. Jest ono częścią Przychodni Specjalistycznej Lifemedica i jestem przekonana, że szybko dowiesz się, czy nie jesteś narażony w tym przypadku np.brodawczakiem ludzkim.
Przyznam się szczerze, że sama nigdy tego rodzaju badań nie robiłam. Na szczęście dzisiaj istnieje wiele fajnych ofert ośrodków medycznych, z których możemy skorzystać, takich jak chociażby Gabinet USG w Warszawie http://www.gabinetusg.com.pl/oferta-usg-doroslych/ . Możemy tam nie tylko przeprowadzić diagnostykę, ale też skonsultować się ze specjalistami. Jednocześnie wszystkie gabinety są odpowiednio wyposażone w nowoczesny sprzęt, co umożliwia uzyskanie bardzo dokładnych wyników badań.
Lepiej późno niż wcale! Fajnie, że pomyślałeś o tym, żeby zrobić takie badania. Nawet jeżeli coś "złapałeś", to im szybciej zaczniesz leczyć, tym lepiej. Uważam również, że powinieneś skorzystać z tego linku: http://euroimmundna.pl/hpv. Choroby weneryczne to jedno, taki wirus to drugie. On też może zasiać strasznie spustoszenie. Niestety wywołuje nawet raka...
Zawsze powtarzam, że najważniejsza jest świadomość a naprawdę w dzisiejszych czasach takie badania można wykonać szybko, bezinwazyjnie i w dyskretny sposób. Nawet, jak nie masz w swojej okolicy odpowiedniego miejsca do zrobienia badań kontrolnych to zawsze warto zamówić badanie po prostu przez internet. Przykładowo dostępne są nawet badania na mycoplasmę tutaj http://wenerolog24.pl/testy/mycoplasma-genitalium.html.
Powodzenia! Smile
Dzięki za porady bo też potrzebuje zrobić takie badania Smile
Zapytaj w mojej przychodni, pewnie coś Ci doradzą i zlecą, bo tam sami doświadczeni specjaliści pracują http://www.cmc-center.pl . Miło, że chcesz się zbadać i zadbać o siebie, bo jednak zdrowie mamy jedno i trzeba je cenić. Życzę Ci wszystkiego najlepszego!
Warto regularnie robić badania.
Przekierowanie