Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jak dbacie o higienę jamy ustnej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak dbacie o higienę jamy ustnej? Czy do mysia zębów używacie Szczoteczki elektryczne? Jeśli nie to zastanówcie się czy nie warto zacząć tego robić, ponieważ taka szczoteczka o wiele lepiej czyści zęby i powoduje mniej podrażnień od zwykłej szczoteczki do zębów!
Ja przerzuciłam się na pasty z węglem aktywnym. No i płuczę usta olejem kokosowym;-) Do tego profilaktyka u dentysty i nie ma problemu.
Przede wszystkim trzeba regularnie dbać o higienę jamy ustnej. Warto w tym celu używać profesjonalnych produktów. Polecam odwiedzić stronę www sklepu internetowego, który ma też placówkę stacjonarną w Poznaniu. W ich ofercie na pewno znajdziecie wiele rzeczy, które przydadzą się do codziennej pielęgnacji.
Regularne mycie rano i wieczorem i tak naprawdę jeśli robimy to dokładnie i z dobrą pastą to za wiele więcej nie trzeba chyba Big Grin.
Oczywiście co najmniej 2-razy dziennie mycie zębów, stosowanie płukanek.
zęby myję zwykłą szczoteczką 2 razy dziennie, a do tego stosuje płyn do płukania jamy ustnej Smile
Ja to się niestety kompletnie na tym nie znam... Nie będę w związku z tym w stanie pomóc...
Aktualnie używam szczoteczek sonicznych i nie jestem już w stanie wyobrazić sobie powrotu do tradycyjnych sposobów. Odnośnie wyboru szczoteczki i pasty, jest to już indywidualny wybór, aby się o tym zbyt nie rozpisywać, polecam zapoznanie się ze stroną http://szczoteczka-elektryczna.edu.pl, myślę, że warto Wink
Myję zęby 3 razy dziennie a do tego często używam nitki dentystycznej i płynu do higieny jamy ustnej Smile
Szczoteczka elektryczna + nitka + płyn, ale nie wsze mi się chce nitkować Wink
Stron: 1 2 3
Przekierowanie