Forum AE Katowice

Pełna wersja: Studia po średniej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Na jakie studia najwięcej ludzi się zapisuje? Czy dalej króluje humanistyka? Smile Nie jestem dobry z matmy, a zawsze mnie interesował język polski.
Oj, na ekonomicznym uniwersytecie chyba jednak króluje matematyka, chociaż mogę się mylić
Wszystko często zależy od zainteresowań i osobistych preferencji. Większość licealistów zastanawia się nad tym, który kierunek zwyczajnie opłaca się studiować, by później mieć dobrze płatną pracę. Nie dziwi mnie więc w żadnym stopniu to, że interesuje ich rekrutacja na studia medyczne, także na takie, gdzie zajęcia odbywają się w języku angielskim.
Dokładnie, to osobiste preferencje będą tu odgrywać największą rolę. Najlepiej pójść za głosem serca i studiować coś, co naprawdę może Cię zainteresować.
najlepiej iść za swoją pasją. Jak to jest mamtemtyka to super, bo po studiach technicznych jest więcej pracy, która jest dobrze płatna. Ważne, żeby robić to co się lubi.

Jota napisał(a):
Wszystko często zależy od zainteresowań i osobistych preferencji. Większość licealistów zastanawia się nad tym, który kierunek zwyczajnie opłaca się studiować, by później mieć dobrze płatną pracę. Nie dziwi mnie więc w żadnym stopniu to, że interesuje ich rekrutacja na studia medyczne, także na takie, gdzie zajęcia odbywają się w języku angielskim.

Niestety patrząc na obecną sytuację lekarzy (i strajku lekarzy -rezydentów) studia medyczne nie są gwrancją dostania dobrej pracy Sad

Z kolei studia w języku angielskim są naprawdę świetną opcją Smile

Dokładnie opcja jest świetna jeżeli zna się perfekt angielski Smile

____
filmowanie wesel Suwałki
Tadeusz1q wszystko zależy na jakie studia się wybierzesz i jak te lata wykorzystasz.
Na studiach zazwyczaj poznaje się masę ludzi, którzy mogą pomóc w późniejszej karierze.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie