Forum AE Katowice

Pełna wersja: Co byś zrobił, gdy Twój partner Cię zdradził?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przede wszystkim porozmawiałabym z nim. Chciałabym wiedzieć, jak się do tego ustosunkowuje, dlaczego mnie oszukał i co zrobiłam nie tak. I na pewno bym wybaczyła, gdyby on dalej byłby zaangażowany w związek i nie chciał go kończyć.
Żadna rozmowa nie ma sensu. Zdrada jest zdradą. Ktoś, kto zdradził raz, zdradzi drugi, trzeci i kolejny.
na pewno zakończyłbym związek, ponieważ dla mnie zdrada jest niewybaczalna
dla mnie oznaczałoby to koniec związku. Nie mogłabym żyć dalej z kimś, do kogo straciłam zaufanie.
Ja tak samo. Poza tym, jak ktoś raz zdradził - zdradzi kolejny.
Chyba wywaliłbym na zbity pysk.
Ja bym nie zniżała się do jego poziomu. Jakby mnie zdradził to już nigdy bym nie umiała mu zaufać. Ciężko byłoby mi sie pozbierać ale starałabym poukładać sobie życie. Znajoma miała podobną sytuacje, tzn nie wiadomo czy ja zdradził ale po 5 latach z dnia na dzień rzucił. Przez parę miesięcy prawie nie wychodziła z domu, pomógł jej portal randkowy https://www.mydwoje.pl/Badania/FLIRT-2-0...randkowych tam znalazła fajnego faceta. Najpierw tylko pisali później się spotkali na miescie. Związek cały czas im się rozwija
Trzeba mieć nierówno pod sufitem, by wybaczyć zdradę. To tak jakby sobie strzelić w kolano i liczyć, że wszystko będzie dobrze. Wink
Mówią, że zdrada umacnia związek. Oczywiście w sytuacji gdy ktoś zamienia ciebie na inny model, należy jak najszybciej pozbyć się takiego delikwenta.
To byłby definitywny koniec.
Stron: 1 2
Przekierowanie