Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jaka forma reklamy skuteczna ?!?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wielu gigantów sprzedaży tradycyjnej dopiero teraz zaczyna poważnie działać w zakresie e-commerce. Jest to o tyle interesujące, że zaczynają wykładać olbrzymie kwoty pieniędzy, by zaistnieć na rynku internetowym. Tworzą przy tym konkurencję dla mniejszych marek, których zwyczajnie nie stać na tworzenie kilkuletniej inwestycji, która ma szansę zwrócić się dopiero za rok. Testy a/b pokazują, że najważniejsze będzie skomunikowanie sprzedaży tradycyjnej z internetową, a także stworzenie od podstaw zaplecza z zakresu e-commerce case study optymalizacja konwersji dla wielu wielkich brandów. Trzeba przy tym zrewolucjonizować wiele aspektów sprzedaży, a w niektórych przypadkach dostosować politykę firmy do praw rządzących rynkiem internetowym. Dla specjalistów z branży e-commerce będzie to z pewnością pracowity rok, generujący wielkie zyski.
Może zatrudnij kogoś by ogarniał takie rzeczy związane z reklamą? Uważam, że sam dobry pracownik i dobra sprzedaż to ogromna reklama! Jak uskutecznić sprzedaż? Moim zdaniem powinieneś przeczytać artykuł http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedzy...a-sprzedaz tutaj na stronie jest wiele cennych i istotnych informacji, które zdecydowanie powinny być przeczytane i wdrążane w życie.
To prawda, że działania marketingowe prowadzone w sieci mają coraz większe znaczenie. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu filmików reklamowych, które są później udostępniane w internecie. O ile materiał przyciąga uwagę i jest profesjonalnie przygotowany, może znacznie wpłynąć na wzrost zainteresowania marką. Na stronie www.nomono.eu/portfolio/produkcja-filmow-reklamowych są zamieszczone materiały wideo, które robiliśmy do tej pory. Zachęcamy do obejrzenia tych filmików i polecamy nasze usługi.
E-marketing to bardzo dobra inwestycja, jeżeli chodzi o reklamę firmy i warto się tym interesować, bo coraz więcej klientów poszukuje usługodawców w internecie. Jeżeli chce się samemu zwiększyć widoczność w sieci, to można znaleźć sporo porad na blogach branżowych, ale agencja marketingu internetowego to dobry wybór, jeżeli chcemy powierzyć takie działania profesjonalistom. Część działań nie będzie wymagała od nas fachowej wiedzy, np. prowadzenie fapage'a na facebook'u, ale jeżeli chodzi SEO to tutaj raczej zdałabym się na firmę.
Najlepiej wybrać się również na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017, gdzie będą ważne osoby z świata mediów, biznesu, społeczności. To też dobry sposób na zareklamowanie siebie i dokształcenie (przy okazji0.
Poza marketingiem w sieci prowadzonym, świetnym sposobem na rozreklamowanie się jest reklama telewizyjna. Jest bardzo skuteczna.
Dobrą reklamą są ulotki, jest szansa, że ktoś skorzysta z danej usługi.
Moim zdaniem zawsze warto próbować kilku form reklamy a nie tylko jednego. Może warto pomyśleć np. o targach w Poznaniu.Ja odebrałam stoisko targowe wykonane przez firmę http://www.arla-com.eu/pl/ . Stoisko zaprojektowane jest indywidualnie, jest doskonale dopasowane do oferowanych przez moją firmę, towarów. Myślę, że targi skończą się dla mojej firmy sukcesem.
Dziś o wizerunek naszej firmy trzeba zadbać w każdym aspekcie. Także w aspekcie potencjalnie najlepszego pracodawcy. Jeśli chodzi o takie działania to pomysłowo do tematu podeszła firma Walter Herz. Rzuć okiem tutaj https://walterherz.com/pl/kariera . Stworzyli swój lookbook Odczaruj nudę, który moim zdaniem bardzo przemawia do potencjalnego kandydata do pracy, a przy okazji ociepla wizerunek całej firmy.

tosiasamosia napisał(a):
Moim zdaniem zawsze warto próbować kilku form reklamy a nie tylko jednego. Może warto pomyśleć np. o targach w Poznaniu.


Zgadzam się, taka reklama na targach może przynieść nam więcej korzyści, niż moglibyśmy się spodziewać Smile My ostatnio właśnie byliśmy na takich targach, zamówiliśmy sobie całkiem nowe ścianki reklamowe i rollupy, a także materiały reklamowe, w firmie https://www.retio.pl, z którą tak właściwie współpracujemy już od wielu lat Smile Zawsze możemy u nich liczyć na wysoką jakość i niskie ceny, więc jeśli też wybieracie się na targi, to polecamy Smile

Stron: 1 2
Przekierowanie