Forum AE Katowice

Pełna wersja: Domy nowoczesne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czym powinny wyróżniać się domy nowoczesne? Tylko nowoczesnym designem czy także rozwiązaniami technologicznymi? Pytam, bo przymierzam się powoli do budowy domu. Chcę coś nowoczesnego i oszczędnego. Poważnie rozważam ofertę http://grupainteligentnydom.pl, już trochę rozmów z nimi się odbyło i sprawiają wrażenie bardzo konkretnych i fachowych.
Wybierz taki co ci się najbardziej podoba a później sprawdź czy jest możliwe aby go wybudować na swojej działce Smile Zobacz sobie fajny portal Sztuka Architektury bo znajdziesz tam wiele ciekawych projektów. Pokazana jest architektura niemal z całego świata. Ja często tam zaglądam bo można naprawdę fajne pomysły podłapać Smile
O takie domy to coś co mi się podoba!
Nowoczesny dom, to taki który nie tylko jest z nowoczesnego projektu ,ale też taki który został wykonany według najnowszych technologii. Oczywiście oprócz bajerów typu sterowanie oświetleniem, przez smartfona czy podgląd z monitoringu to są hity, ale trzeba też wziąć pod uwagę materiały budowlane, baumit jest specjalistą w dziedzinie innowacji materiałów i technik budowlanych. Taki dom można nazwać nowoczesnym.
Według mnie nowoczesny dom to funkcjonalny, komfortowy, ekonomiczny i zgodny z naszymi potrzebami. Dzisiaj mamy wiele możliwości w jaki sposób możemy zagospodarować swoje gniazdko, już klikając po internecie można naprawdę się zainspirować. Ja ostatnio trafiłam na interesujący- artykuł domy i mieszkania Domifikacje.pl i planuje się z nim zapoznać, ponieważ sama jestem w trakcie budowy domu i szukam ciekawych inspiracji dla siebie. Myślę, że tutaj znajdę cenne wskazówki i co mogę zastosować fajnego u siebie.
Nowoczesny dom kojarzy mi się z z wizjami z filmów gdzie robocik robi Ci kawę i tak dalej Tongue. Ciekawe czy takie coś kiedyś nastąpi Tongue.
Domy nowoczesne to także domy bezpieczne. Warto więc wybierać odpowiednie wkładki do drzwi antywłamaniowych
Szukam inspiracji w internecie odnośnie schodów w domu. Znalazłem coś takiego, http://hansen-treppenbau.de, ale z chęcią zobaczę więcej jak znacie jakieś blogi. Planuję remont domu i odnowę schodów, chce wyburzyć murowane i postawić drewniane, żeby prezentowało się bardziej przytulnie. Co o tym myślicie?
Obecnie jest bardzo duża moda na budowanie i wyposażanie domu inteligentnego. Można to zrobić już na przykład poprzez zakup na początek jakichś małych akcesoriów jak chociażby czujnik gazu https://sklep.ferguson.pl/inteligentny-d...zujka-gazu. To coś dobrego na początek, a przy okazji bardzo ważna rzecz w domu. Dzięki temu staje się on bardziej bezpieczny. Warto szukać tego typu rozwiązań, bo mogą nam one znacznie ułatwić życie.
Nowoczesny dom, czyli tzw. inteligentny to super sprawa, ale niestety droga!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie