Forum AE Katowice

Pełna wersja: Tablica magnetyczna czy kredowa - do prywatnych korepetycji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie tablice lepiej się sprawdzają do wspólnego rozwiązywania zadań matematycznych. Tradycyjna kredowa czy magnetyczna i pisanie po niej flamastrem?
Zależy w jakiej sali będą wykorzystywane. Cóż, jeżeli o mnie to chyba zdecydowanie magnetyczna, bo nie zostawia kurzu. Problematyczne mogą być flamastry bo czasami się kończą i może być lipa, ale też nie ma dramatu pod tym względem, trzeba tylko zrobić wcześniej odpowiednie zapasy. Duży wybór takich tablic masz np tutaj: https://tablice-magnetyczne.com/tablice-...yczne.html
Polecam sobie wybrać coś z tego asortymentu http://cezasglob.pl/24-tablice-szkolne , dla siebie brałem tablice magnetyczną ze względu na to, że jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości.
Jak piszesz na kredowej, to się bardzo pyli. Myślę, że lepsza jest magnetyczna. Jak kupisz odpowiednie markery, to się sprawdzi. Przejrzyj sobie je tutaj: https://www.homebook.pl/produkty/tablice-magnetyczne. Masz do wyboru białe i czarne, a nawet kolorowe.
Jeśli chodzi o mnie, to zdecydowanie lepszą opcją będzie tablica korkowa. Nie wiem czemu, ale mimo wszystko najlepiej mi się z niej korzysta, nic się nie brudzi i można przyczepić do niej wszystko.
ale to mają być do domu czy do jakiejś instytucji, gdzie będziesz uczyć? może takie typowo szkolne, zielone tablice https://www.mojebambino.pl/903-tablice-szkolne-zielone Pamiętam, że zawsze dobrze się na nich pisało. Tam mają też mniejsze rozmiary.
Przekierowanie