Forum AE Katowice

Pełna wersja: Kosmetyki - gdzie kupujecie ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka, macie może jakieś swoje ulubione drogerie internetowe ? Ja ostatnio natrafiłam na taką https://puderek.com.pl/ gdzie mają bardzo duży wybór produktów w bardzo dobrych cenach. Co o niej myślicie, macie jeszcze jakieś inne propozycje którymi warto się podzielić ?
Świetnie, dzięki wielkie za porady Smile Z całą pewnością mi się przydadzą Smile
Sama również kupuję ostatnio kosmetyki przede wszystkim przez internet. Bardzo duży wybór kosmetyków można znaleźć w sklepie Cocolita. Można tam za małe pieniądze kupić naprawdę dobre jakościowo kosmetyki, które czasami ciężko dostać w stacjonarnych drogeriach. No i przede wszystkim można sobie na spokojnie przeglądać stronki i ofertę na kanapie, a nie sterczeć godzinami w sklepie Big Grin
Ja kupuję głównie w Rossmanie. Duży wybór i częste promocje
ja zwykle stacjonarnie w drogerii koło domu
głównie przez internet bo jest nataniej, ale jak potrzebuję czegoś na już to w Rossmanie etc
Jesteście mi w stanie polecić jakiś dobry sklep internetowy z akcesoriami do manicure? Muszę kupić zmywacz do lakierów hybrydowych i kilka innych drobiazgów do tego rodzaju manicure.
Ja wolę kupować kosmetyki w drogeriach, w stacjonarnych sklepach. Często sprawdzam promocje i dzięki temu udaje mi się znaleźć czasami dobre okazjeSmile
Ja kupuję już sprawdzone kosmetyki Guinot . Kupuję różne kremy do twarzy, ciała a ostatnio trafiłam na tonik do suchej skóry. Mają spory wybór kosmetyków także polecam zajrzeć może akurat znajdziecie coś dla siebie.
Nie kupuję kosmetyków w internecie bo to się nie opłaca.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie