Forum AE Katowice

Pełna wersja: Pożyczka na dowód
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem w kropce. Mój samochód totalnie się rozkraczył a muszę wozić czymś dzieciaki do szkoły... Czy uważacie że szybka pożyczka przez internet to dobry pomysł? Znacie jakieś dobre pożyczki bez ukrytych kosztów i z niskimi odsetkami? Coś co jest lepsze od chwilówki? Słyszałam o AASA pożyczka ratalna Polska,że maja coś podobnego w ofercie. Wiecie coś o tym?
Ja nauczona złym doświadczeniem, uważam z pożyczkami na dowód. Najlepiej wziąć kredyt w banku, wtedy jest najbezpieczniej.
Takie szybkie pożyczki kojarzą mi się z kłopotami, może warto pomyśleć o kredycie? To zdecydowanie bezpieczniejsza opcja. W Habza Finanse na pewno znajdą ofertę kredytu dopasowaną do potrzeb klienta, także dla osób zadłużonych. Warto o tym poczytać https://habzafinanse.com.pl/trudne-kred ... dluzonych/ doradcy zapoznają się z sytuacją i pomogą w załatwianiu formalności.
Na dowód, to pożyczka bez BIK jest?
Niezależnie od tego szukajmy z najmniejszymi kosztami, czyli tradycyjnie porównywarka i do dzieła. Przykładowa: https://www.totalmoney.pl/chwilowki,poro...0,1M,1,0,0. Oddajmy jak najmniej odsetek.
Przekierowanie