Forum AE Katowice

Pełna wersja: Przeziębienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej!

Mimo tego, że mamy wakacje i tak udało mi się złapać przeziębienie. Od kilku dni kuruję się rosołkiem, czosnkiem, miodem oraz pastylkami na ból gardła http://fiorda.pl/, ale to wszystko przynosi bardzo powolne efekty. Póki co jedynie udało mi się załagodzić ból gardła, ale z pozostałymi objawami nadal mam spory problem. Szczególnie dokucza mi męczący kaszel, który okropnie wymęcza. Znacie jakieś dobre sposoby na wyleczenie kaszlu? Jeśli tak, to podzielcie się, będę wdzięczny Smile
I jak, czy te pastylki faktycznie działają? Bo słyszałem różne opinie i tak naprawdę nie wiem czego i kogo słuchać... Sad
Bardzo dobry na kaszel jest ten syrop: http://levopront.pl/. JEst on bardzo skuteczny, a zarazem bezpieczny. Warto go zastosować już przy pierwszych objawach, żeby nie dopuścić do rozwoju kaszlu. Zaniedbany kaszel może przerodzić się w coś groźniejszego.
Ja leki na przeziębienie ostatnio kupuje w tej aptece https://www.zaufane-apteki.pl/ . Nie wychodzę z domu i dostaje zamówione lekarstwa bezpośrednio do domu. W dodatku są one tańsze niż w zwykłych aptekach, a dla mnie liczy się każdy grosz.
Mi na przeziębienie pomaga Neosine.
A mi domowe sposoby takie jak miód z wodą rozrobiony, albo mleko ciepłe z czosnkiem :p
przeziębienie to trzeba wyleżeć, nic innego się z nim nie zrobi ;/
Domowe sposoby sa najlepsze a nie tego kijowe antybiotyki kosztujące kupę hajsu...
Jeżeli to wirus to pomogą leki, ale jeżeli zaatakowały nas bakterie to zwykłe leki mogą nie zwalczyć infekcji i trzeba będzie sięgnąć po antybiotyk. Ja staram się dbać o swoją odporność zanim coś mnie dopadnie i sprawdza się u mnie tran z witaminą D. Na kaszel biorę albo ACC albo mucosolvan w tabletkach. A najlepiej udać się do lekarza, jeżeli w ciągu 7 dni kaszel nie minie. Nie wyleczony kaszel i w ogóle przeziębienie, może doprowadzić do poważnych powikłań.
Wystrzegam się brania antybiotyków, zazwyczaj proszę farmaceutę, żeby dał mi coś na kaszel i gorączkę i to wszystko, chyba, że sytuacja jest naprawdę zła. W aptece http://www.apteka4poryroku.pl na Gawronów mają bardzo miłych farmaceutów, ktorzy zawsze pomogą w doborze odpowiednich leków.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie