Forum AE Katowice

Pełna wersja: Korepetycje z matematyki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od 23 lat rodzinna firma zajmuje się udzielaniem korepetycji z matematyki. Uczymy zarówno tych, którzy osiągają dobre wyniki, a chcą mieć jeszcze lepsze, jak i tych zdesperowanych.

Matematyka także przypadki beznadziejne!

Tak brzmi tytuł ogłoszenia od lat.

Dla studentów przewidujemy pakiety lekcyjne. Co 4 godzina jest gratis.
http://matema.edu.pl/oferta

cena za godzinę lekcyjną to 50zł w biurze, a 70zł z dojazdem do ucznia.

Na stronie google znajdują się opinie.
https://www.google.pl/maps/place/Matemat...51!9m1!1b1

Współpracujemy z Fundacją Cała Polska Liczy Dzieciom
http://www.calapolskaliczydzieciom.pl
tutaj nadal są nauczyciele matematyki korepetycje z matematyki gdańsk
czy to ogłoszenie jeszcze aktualne? Byłabym bardzo chętna Smile

pozdrawiam

--------
https://busfor.pl/autobusy/Kielce/Warszawa
Może warto doradzić się znajomych w tej kwestii? Sądzę, że to może być naprawdę dobre rozwiązanie, zawsze będą w stanie pomóc...
Nie mam za bardzo doświadczenia w tej dziedzinie. Ciężko będzie mi coś doradzić.
Ostatnio szukałam korepetycji z matematyki dla swojego syna i trafiłam na rzetelną firmę https://matmadlaciebie.pl . Udzielają korków indywidualnie lub w niewielkich grupach. Co fajne dla osób, które mają ograniczony czas to, to że uczą również drogą online. Jak dla mnie jest to najlepsza opcja i chętnie z niej skorzystam.
Witam wszystkich!

Dla syna szukałam korepetytora na fejsbuku. Wszystko było super- szybki kontakt, dobra cena. Ale z dwoma studentami nie udało się dostosować terminu. Zaczęłam szukać dalej. Polecam wszystkich stronę https://buki.org.pl/korepetycje/matematyka/ . Zostawiłam na tej stronie zgłoszenie do kilku korepetytorów. Za 20 minut zadzwoniła Pani menedżer i zaczęła pytać o lokalizaje, terminy zajęć ect. To mnie bardzo zdziwiło, ale już za jakieś pół godziny otrzymałam smsa z namiarami do korepetytora. Umówiliśmy się z Panem Mirosławem na lekcje na następny dzień. Już minęło 3 miesiące, widać efekty, syn jest zadowolony. Koleżanka na tym portalu znałażla korepetytora z angielskiego i jest zadowolona.
Tylko po co od razu zapisywać się na korepetycje? Czy nie lepiej spróbować samodzielnie nauczyć się danego materiału? To naprawdę nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać - szczególnie, jeśli dysponuje się odpowiednimi podręcznikami, które mogłyby nam w tym pomóc. Można je znaleźć w ofercie księgarni internetowej https://www.ravelo.pl/matematyka,k13671.html
Witam!
Znałazłam korepetytora na serwisie BUKI https://buki.org.pl/. Panie menadżerki są profesjonalne i kontaktowe. Już po kilku lekcjach widać postępy w naucę. Polecam!
Przekierowanie