Forum AE Katowice

Pełna wersja: Terapia u psychologa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Korzystał ktoś z Was z terapii u psychologa? Moja siostra ma depresję i nie wiem jak jej pomóc. Myślę, że takie spotkania z doświadczonym psychologiem mogłyby jej bardzo pomóc. Znalazłam gabinet Bez Iluzji http://beziluzji.pl/psychoterapia-oferta...dywidualna , gdzie można skorzystać z takiej terapii. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Ja z reguły szukam takim informacji w Internecie. Wydaje mi się, że to jest dość dobre rozwiązanie Smile
Ile kosztuje taka terapia?
to pewnie zależy od psychologa ale trzeba się liczyć ze w granicach 100zł bierze.
Hejka,
akurat macie podane na stronie ceny: Czas: 50 minut, Cena: 130 zł, Częstotliwość: 1 raz w tygodniu. Wg mnie taka terapia indywidualna Warszawa to niezbyt duzy koszt, a moze uratowac nawet zycie. Sa osoby, ktore bez pomocy psychologa - nie sa w stanie same sobie poradzic z otaczajacymi je problemami.
Może na początek zaproponuj jej terapię online https://psychomedic.online/ ? Moim zdaniem na początek to bardzo dobre rozwiązanie. Najtrudniejszy jest pierwszy krok a w domu zawsze łatwiej się przełamać, otworzyć i porozmawiać o swoich problemach.
jeżeli mamy jakieś problemy to nie ma co zwlekać i warto się od razu umówić
jak dla mnie terapie u psychologa większości osób są niestety niepotrzebne
Terapia u psychologa na pewno siostrze nie zaszkodzi. Jednak czasami depresja może mieć podłoże neurologiczne. Dlatego też warto, aby siostra zrobiła sobie dodatkowe badania u neurologa. W Warszawie w lecznicy Terapia przyjmuje bardzo dobry specjalista neurolog Dr Piotr Ślifirczyk. Zajmuje się on między innymi leczeniem nerwic, depresji oraz lęków. W internecie można znaleźć bardzo dobre opinie wystawione przez Jego pacjentów. Polecam.
Jeżeli ma się jakiś problem to polecam skorzystać z fachowej pomocy. Na pewno nie zaszkodzi a może pomóc Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie