Forum AE Katowice

Pełna wersja: Środki czystości – które polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z uwagi na to, że w niedługim czasie zamierzam wyprowadzić się z domu rodzinnego, zastanawiam się nad tym, w jaki produkty pozwalające utrzymać czystość się zaopatrzyć. Które są godne zainteresowania, a które wręcz przeciwnie? Natknęłam się ostatnio na sklep internetowy https://www.leifheitsklep.pl/ zajmujący się sprzedażą produktów firmy Leifheit – czy moglibyście wypowiedzieć się na ich temat?
Ja kupuję środki czystości w Lidlu.
Nie korzystałem osobiście.
Ja polecam środki czystości z firmy Frosch. Są to ekologiczne środki, a ich cena wcale nie jest tak wysoka. Dzięki tym produktom mogę sprzątać beż użycia rękawiczek, a w mieszkaniu po sprzątaniu nie śmierdzi chemią.
Oprócz środków czystości na pewno warto zaopatrzyć się w jakieś dobrej jakości akcesoria do sprzątania. Ja słyszałam, że bardzo fajne są te z francuskiej firmy Rozenbal. Znalazłam je w sklepie internetowym https://www.emop.pl/, gdzie ich ceny wcale nie wydają mi się wysokie. Tak więc polecam zajrzeć również i tam Wink
Wiele jest środków czystości godnych polecenia, a w sumie wszystko zależy o jakie konkretnie Wam chodzi. Na przykład do czyszczenia i pielęgnacji pralki używam https://efektlotosu.pl/isokor-czysta-pra...-p-87.html już od dłuższego czasu i jestem z tego preparatu bardzo zadowolony. Generalnie cała ta firma ISKOR ma jeszcze różne środki czystości do czyszczenia lodówek i tak dalej. Warto sprawdzic, cena nie duza, a dzialanie skuteczne.
Ja zazwyczaj kupuję środki czystości w Lidlu.
Przekierowanie