Forum AE Katowice

Pełna wersja: Dobra szkoła językowa w Katowicach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W ramach postanowienia noworocznego mam zamiar zapisać się na kurs angielskiego. Jaką szkołę językową w Katowicach moglibyście polecić i dlaczego? (Jeśli był taki temat, to sorry, ale postanowiłam ponowić, żeby te opinie były aktualne). Z góry wielkie dzięki.
Speak up na Stawowej:
https://speak-up.pl/pl/szkoly-angielskiego/katowice

Kursy metodą speak up są bardzo dobre dla kogoś kto chce szybko uczyć się angielskiego. Łączą naukę online z rozmowami z native speakerami i tradycyjną nauką.

W trakcie nauki możesz pogadać sobie z róznymi osobami, tak więc stawiają tutaj głównie na umiejętność mówienia.
Poszukaj informacji na ten temat w Internecie. Z całą pewnością się coś sprawdzonego znajdzie w tym obszarze tematycznym Smile
Angielski przez internet to jak dla mnie bardzo fajna opcja. Z resztą nawet zastanawiam się, czy nie skorzystać z możliwości nauki przez Skype, dostępnej w http://englishviaskype.pl/ . Cennik jest tutaj bardzo przystępny, a dodatkowo do wyboru mamy wiele opcji. Niestety nie bardzo mogę pozwolić sobie na dojeżdżanie do szkoły językowej, dlatego też opcja ta jest dla mnie szczególnie kusząca.
Three Lions chyba jest spoko, z tego co mi kolega opowiadał.
A możesz powiedzieć, gdzie znajduje się ich szkoła? Big Grin
a dobre to miasto jest

____________________
Escorts Harrow
sam tam chodzilem i bylo super !
Heyah!
A moze Centrum Korepetycji Edun? Jezeli chodzi o korepetycje z języka angielskiego Katowice - to moze byc to naprawde ciekawa opcja. Spojrzcie na ich oferte: http://edun.pl/ - maja zajecia zarowno indywidualne jak i w grupach. Ta druga opcja wydaje mi sie lepsza, a Wam? Jest to na pewno tansze rozwiazanie, niz indywidualne zajecia, a wg mnie - takze i lepsze (wiecej sie mozna nauczyc, szczegolnie jesli chodzi o speaking).
Polecam www.prolang.pl jeśli ktoś chce poćwiczyć język do pracy. W moim przypadku to był kurs angielskiego biznesowego.
Stron: 1 2
Przekierowanie