Forum AE Katowice

Pełna wersja: Wakacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Gdzie lubicie spędzać wakacje? Może Poznań https://www.meteoprog.pl/pl/weather/Poznan/
Jestem osobą, która nie lubi siedzieć w miejscu. Wakacje zawsze staram się spędzać aktywnie. Najbliższe, chcę spędzić w Zakopanem. Tym bardziej, że na http://zakopaneapartamentylux.pl natknąłem się na cudowny apartament w niewysokiej cenie. Już nie mogę doczekać się wycieczki na Kasprowy Wierch!
Wakacje to poważna sprawa. Jeśli macie dzieci, a nie wiecie gdzie się wybrać i jak się do tego zabrać to polecam wejść na https://www.dzieckowpodrozy.pl/ . Znajdzie tam naprawde dużo ciekawych informacji, które pomogą Wam w planowaniu wakacji.
A co powiecie aby spędzić ferie nad morzem ? Np. coś takiego https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie...03-2018-r/ Rodzinne ferie zimowe w Primaverze w Jastrzębiej Górze . Powiem szczerze, że jeszcze nigdy nie byliśmy zima nad morzem a ta oferta wygląda naprawdę ciekawie i chyba warto z niej skorzystać, tym bardziej, że takiego standardu i tak wielu atrakcji w takiej cenie będzie bardzo ciężko znaleźć gdzie indziej Smile
Mi się marzą wakacje w Chorwacji. Pewnie większość z Was już tam była, dla mnie to niestety nadal dalekie marzenie...
Właśnie jestem na wakacjach i padło mi auto. Możecie mi polecić jakąś firmę , która da mi auto zastępcze ?
A może lepiej zostawić ten temat jakiemuś specjaliście? Moim zdaniem bardzo często bardzo dobrze się to sprawdza Smile
A jakiego tutaj znasz specjalistę w tej dziedzinie?
Do wakacji jeszcze daleko, ale ja raczej myślę o tym, jak spędzę ferie. Planujemy wyjechać ze znajomymi w góry na narty. Mam jednak tylko jeden mały dylemat - nie wiem co zrobić z psem, z którym mieszkam. Nie chcę obciążać opieką rodziców ani znajomych. Jak myślicie, czy hotel dla psów będzie tutaj dobrym rozwiązaniem? Podobno w hotelu "U Zoopsychologa" psy mają naprawdę dobre warunki, a ceny nie są wysokie (rzeczywiście, sprawdziłam w ich cenniku na http://psipensjonat.com.pl/o-nas/cennik/ ). Co sądzicie o tym pomyśle?
A teraz do wakacji jeszcze tyyyle czasu!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie