Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jakie polecacie sprawdzone pożyczki chwilówki oprócz Providenta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie polecacie sprawdzone pożyczki chwilówki oprócz Providenta, które są wiarygodne i sprawdzone lub instytucje parabankowe. Proszę o wypowiedzi osób które już z takich usług korzystały, a nie komentarze typu, omijaj to z daleka, mam taką potrzebę proszę o opinie innych osób,oraz jakich instytucji należy unikać, jeżeli ktoś został oszukany. Za wpisy dziękuję.
ja nie polecam tych pożyczek w ogóle. Jeśli ci życie miłe i nie chcesz dodatkowych kłopotów, to sobie daruj tego providenta.
No właśnie, też tak uważam. Chwilówki to same kłopoty!
ja nie polecam niczego takiego a Providenta to juz calkiem bo to zwykle naciagactwo moim skromnym zdaniem !!
Smartpożyczka: https://smartpozyczka.pl/ - jako jedni z niewielu firm prywatnych pozyczkowych udzielają póżyczek na wyższe kwoty ( do 10 tys. złotych). Na stronie jest napisane, że pożyczka 5000 zł dostępna jest od 5 pożyczki, jednak proponowałbym się tak całkiem tym nie sugerować. bo wiele zależy od tego w jakiej sytuacji się znajdujemy.
Jaka jest nasza historia kredytowa oraz od tego jakie mamy zarobki. Szansa na dostanie pożyczki jest.
a dlaczego uważasz że pożyczka z Providenta jest dobra? Wiele firm pożyczkowych proponuje pierwszą darmową pożyczkę. Bez odsetek i prowizji. Czyli bez dodatkowych kosztów
Znajdź sobie w internecie porównywarkę jakąś pożyczkową jest ich pełno sądzę, że na pewno wybierzesz coś dla siebie.
A idźta w diobły z tymi pożyczkami!
Ja brałam już 3 razy chwilówkę z firmy kredyt1000 i nie ma się do czego doczepić. kase miałam w 15 mnut, formalności to było minimum, wszystko przez neta załatwiłam i potem też nic złego sie nie działo, wiec super Smile
Dobrze działa stronka lowcachwilowek.pl jak ktoś szuka chwilówki to polecam. Mają dużo firm, głównie są te bardziej znane ale nie tylko. Nie mają gdzieś poukrywanych warunków, czasu spłaty, limitów wieku czy info o Bikach tylko wszystko jest od razu w opisie podane także wiadomo o co biega, jakich pieniędzy i na jaki czas się spodziewać.
Stron: 1 2
Przekierowanie