Forum AE Katowice

Pełna wersja: Przywitaj się :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przywitaj si? oraz przedstaw si? innym uşytkownikom naszego forum.

Napisz kilka s?ów o sobie: czym si? zajmujesz, na którym roku studiujesz, jak do nas trafi?e?/a?....

To jest miejsce idealne do sprawdzenia moşliwo?ci forum.

Pozdrawiam
Administrator Smile
Witam serdecznie Smile Mam na imi? Daria i jestem studentk? pierwszego roku. Studiuj? w Rybniku zarz?dzanie (jest super!). Lubi? czyta? ksi?şki i s?ucha? muzyki. Uwielbiam dobr? zabaw? w gronie przyjació?. To narazie tyle o mnie... Pozdrawiam Wink
Hej Smile Mam na imi? Ania, studiuj? na 4 roku AE Katowice mgr dzienne kier. finansów i bankowo?ci na spec. bankowo?? i finanse mi?dzynarodowe Smile A trafi?am z strony forum mojego roku http://www.forumfiu.w.pl
Pozdrawiam Anulka Smile
Witam Smile A to moşe i ja si? przedstawi? Big Grin Mam na imi? Ania, w?a?nie rozpoczynam pierwszy rok studiów na AE w Katowicach, kierunek Zarz?dzanie Big Grin Póki co jestem troch? "zielona", ale mam nadziej?, şe to si? szybko zmieni Tongue Jak tu trafi?am, to juş nie pami?tam Tongue Ogólnie jestem osóbk? weso??, lubi? dobr? zabaw?, troch? sportu (rowerek, wspinaczka, siatkówka, tenis sto?owy). Czasami wygadana, czasami zamkni?ta w sobie Tongue No i my?l?, şe to by by?o na tyle. Widz?, şe raczej i tak tu nikt nie zagl?da, ani nie pisze, zwaşaj?c na dat? ostatniego posta Tongue
Cze?? Smile
Nazywam si? Kinga i od października rozpoczn? pierwszy rok studiów na kierunku zarz?dzanie (oddzia? Bielsko Bia?a Smile).
Interesuje si? muzyk? (s?uchanie oczywi?cie, ?piewanie i pisanie tekstów piosenek), sportem (koszykówka, rower, p?ywanie) oraz mod? Smile
Jak narazie to tyle Tongue
Pozdrawiam Big Grin
Hej wita Free_SpiritSmile od pazdziernika moje zainteresowania to beda wycieczki codzienne z sasiedniego Sosnowca na AE Katowice,niespodziewanie wydzial Informatyka i Ekonometria bo jeden pkt mnie prog przerosl na innym; poza tym to w wolnych chwilach ktore moj leniwy organizm zawsze sobie znajdzie gra w siatke, kilometrowe spacery czy .tez dalaczam do grupy ''zielonych'' i narazie nie orientuje sie co gdzie w ktorym budynkuSmile

Ania: zagladaja nowi uzytkownicy, jak jaSmile
"Pe?no nas, a jakoby nikogo nie by?o.." Tongue

Oskar z Katowic wita userow forum. Jestem kolejnym "zielonym" Smile Zdawalem na Ekonomie, choc mature mam z historii i wos'u. Pracuje dorywczo jako webmaster i grafik. Sporo czytam i slucham, zdarza mi sie grac na gitarze i.. didgeridoo. Wieloletni fan mrocznego i szatanskiego metalu, oraz rownie mrocznej (choc mniej szatanskiej) herbaty.

Pozdrawiam Smile
witam Smile mam na imie Sylwia i od przysz?ego roku zamierzam studiowac zarz?dzanie na AE w KatowicachSmile
haha zarządzanie Big Grin już dawno nieaktualneTongue
czesc, proba mikrofonu narazie...pozdrawiamSmile
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie