Forum AE Katowice

Pełna wersja: Odszkodowanie za wypadek - przedawnienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem zdania, że zawsze warto znać swoje prawa. Tutaj https://euco.pl/aktualnosci/zgloszenie-w...kodowanie/ znajdziecie ciekawy artykuł na temat przerwania biegu przedawniania. Warto sobie tam zerknąć.
Czytałam właśnie tym ostatnio. Jak jest problem z odzyskaniem odszkodowania, to zamiast siedzieć bezczynnie, to lepiej zgłosić się do firmy odszkodowawczej.
Ogólnie z ubezpieczeniami bywają różne problemy. Ja niejednokrotnie miałem kłopot z ubezpieczycielem, który za wszelką cenę chciał zaniżyć wartość odszkodowania. Czasami trudno jest się odnaleźć w przepisach prawnych, które dotyczą takich przypadków, więc warto korzystać z pomocy stowarzyszeń takich jak Wokanda. Akurat mają placówkę w Katowicach. Mnie, jak i wielu innym osobom pomogli w zyskaniu rozsądnej kwoty, więc jeśli ktoś będzie w sytuacji, z której nie będzie potrafił wybrnąć to polecam zajrzeć na http://wokanda.org.pl/. Wink
Zawsze warto próbować walczyć o swoje pieniądze, jeśli sprawa jest stara to poradź się firmy, która zajmuje się takimi tematami, mój znajomy korzystał z firmy- Refundo pomogli mu odzyskać pieniądze, które on uważał już za stracone, specjaliści to specjaliści.
Weź dobrego prawnika i się więcej nad tym po prostu nie zastanawiaj Tongue.
W takich przypadkach chyba najlepiej skorzystać z pomocy prawnej adwokata lub prawnika. Nie znam sprawy ale jeżeli wydaje się dosyć łatwa, a tylko nie macie podstawowej wiedzy to moze warto poszukać rozwiazania w internecie? Spróbujcie na stronce http://kruczek.pl jest tam sporo artykułów pisanych z prawnikami
Ile wynosi takie odszkodowanie.?
Różnie. Wszystko zależy od obrażeń, które się poniosło podczas wypadku.
Nie wątpię, że uzyskanie odszkodowania to bardzo skomplikowany proces. Czytałem na stronie wartobycdobrym.pl, że oprócz odszkodowania można starać się o zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby. Niestety, to również nie jest takie proste i najlepiej jest skorzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczej. Czytałem też, że z prawnikiem można uzyskać dużo wyższe kwoty odszkodowań niż podczas osobistego prowadzenia sprawy.
Na pewno nie zaszkodzi zgłosić się do firmy, która ma doświadczenie w temacie i na co dzień pomaga klientom w tego tyou sprawach. Ja ze swojej strony mogę śmiało polecic Auxilię https://auxilia.pl/. Pomagali mi w ubiegłym roku, gdy po wypadku samochodowym ubiegałam sie o odszkodowanie od ubezpieczyciela. Rzetelni, terminowi i bardzo skuteczni.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie