Forum AE Katowice

Pełna wersja: Odszkodowanie za wypadek - przedawnienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem zdania, że zawsze warto znać swoje prawa. Tutaj https://euco.pl/aktualnosci/zgloszenie-w...kodowanie/ znajdziecie ciekawy artykuł na temat przerwania biegu przedawniania. Warto sobie tam zerknąć.
Czytałam właśnie tym ostatnio. Jak jest problem z odzyskaniem odszkodowania, to zamiast siedzieć bezczynnie, to lepiej zgłosić się do firmy odszkodowawczej.
Ogólnie z ubezpieczeniami bywają różne problemy. Ja niejednokrotnie miałem kłopot z ubezpieczycielem, który za wszelką cenę chciał zaniżyć wartość odszkodowania. Czasami trudno jest się odnaleźć w przepisach prawnych, które dotyczą takich przypadków, więc warto korzystać z pomocy stowarzyszeń takich jak Wokanda. Akurat mają placówkę w Katowicach. Mnie, jak i wielu innym osobom pomogli w zyskaniu rozsądnej kwoty, więc jeśli ktoś będzie w sytuacji, z której nie będzie potrafił wybrnąć to polecam zajrzeć na http://wokanda.org.pl/. Wink
Zawsze warto próbować walczyć o swoje pieniądze, jeśli sprawa jest stara to poradź się firmy, która zajmuje się takimi tematami, mój znajomy korzystał z firmy- Refundo pomogli mu odzyskać pieniądze, które on uważał już za stracone, specjaliści to specjaliści.
Weź dobrego prawnika i się więcej nad tym po prostu nie zastanawiaj Tongue.
W takich przypadkach chyba najlepiej skorzystać z pomocy prawnej adwokata lub prawnika. Nie znam sprawy ale jeżeli wydaje się dosyć łatwa, a tylko nie macie podstawowej wiedzy to moze warto poszukać rozwiazania w internecie? Spróbujcie na stronce http://kruczek.pl jest tam sporo artykułów pisanych z prawnikami
Ile wynosi takie odszkodowanie.?
Przekierowanie