Forum AE Katowice

Pełna wersja: Sprawdzona i tania pomoc drogowa na autostradzie A4 w drodze do Wrocławia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja niedawno wracałem z Katowic do Wrocławia autostradą A4 i na wysokości zjazdu Bielany Wrocławskie miałem stłuczkę, kiedy kobieta wjechał mi w tył auta i musiałem wezwać pomoc drogową. Nie jestem mieszkańcem Dolnego Śląska, więc nie wiedziałem do kogo mam się zgłosić po holowanie mojego auta. Na szczęście miła Pani poleciał mi swojego znajomego, który ma firmę całodobowej pomocy drogowej we Wrocławiu i kontakt do niego można znaleźć na ich stronie: www.autolawetawroclaw.pl dlatego mogę szczerze polecić każdemu ich usługi.

A Wy kogo polecacie będąc na autostradzie A4 na wypadek awarii, usterki w aucie, czy nie daj Boże stłuczki lub wypadku?
Jeśli chodzi o pomoc drogową z terenu Wrocławia, to osobiście mogę polecić firmę D&J. Na ich stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/holowanie/40-dj-wroclaw możecie zapoznać się z pełną ofertą. Obsługują autostradę A4, drogę ekspresową S8 i S5 Wink
Dzięki za ich polecenie, może kiedyś mi się to przyda Wink
Czyli to ONA w uderzyła w Twoje auto i to ONA poleciła ci SWOJEGO znajomego? Jak dla mnie jest to dość podejrzane. Może razem prowadzą jakiś niezbyt zgodny z prawem biznes.
cześć. mam pytanie na temat pomocy drogowej. szukam firmy, która działa na terenie lubuskiego. trafiłam w sieci na http://www.pomocdrogowa-zielonagora.pl, zna ktoś?
Pamiętajcie, że po wypadu nie z waszej winy warto wziąć z EuCOcar auto zastępcze. Naprawdę rewelacja! Można spokojnie dojeżdżać do pracy.
Przekierowanie